Łokietek wysoko pokonuje Orła Służewo

Na inaugurację nowego sezonu ligi okręgowej podopieczni Billego Abbotta wysoko pokonali beniaminka ze Służewa 4-0. Aż czterech piłkarzy Łokietka wpisało się na listę strzelców.

Wynik spotkania już w 16 minucie meczu otworzył Marcin Pałczyński, który pokonał bramkarza Gości zamieniając karnego na bramkę. Długo trzeba było czekać na kolejne trafienia kogoś z brześcian. Dopiero w 75 minucie do bramki Orła trafił kolejny z „łokietkowców” Radek Popieliński a dwie minuty później beniaminka pogrążył Dawid Marciniak. Wynik spotkania na 4-0 ustalił w doliczonym czasie gry  Maciej Pałczyński.

Po pierwszej kolejce Łokietek zajmuje drugą pozycję w lidze, tuż za spadkowiczem z IV ligi, Liderem Włocławek, który to wysoko na wyjeździe pokonał Start Radziejów 5-1. W kolejnym meczu to właśnie z tą drużyną przyjdzie się mierzyć graczom z Brześcia Kujawskiego – mecz odbędzie się we Włocławku.