Seniorzy

Wyniki i terminarz spotkań

Data Kolejka Gospodarze Gole gospodarzy Gole gosci Goscie
12 sierpnia, 13:00 1 Wisła Dobrzyń 2 1 LTP Lubanie
12 sierpnia, 16:00 1 Lubienianka Lubień Kujawski 3 3 GKS Baruchowo
12 sierpnia, 17:00 1 Łokietek Brześć Kujawski 4 3 Zdrój Ciechocinek
13 sierpnia, 15:00 1 Ziemowit Osięciny 2 2 Kujawianka Strzelno
12 sierpnia, 12:00 1 Gopło Kruszwica 3 0 Szubinianka Szubin
12 sierpnia, 16:00 1 Unia Gniewkowo 9 0 Piast Złotniki Kujawskie
12 sierpnia, 17:00 1 Start Radziejów 2 2 Włocłavia Włocławek
12 sierpnia, 17:00 1 Noteć Łabiszyn 3 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
19 sierpnia, 17:00 2 LTP Lubanie 3 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
20 sierpnia, 17:00 2 Włocłavia Włocławek 2 1 Noteć Łabiszyn
19 sierpnia, 16:00 2 Piast Złotniki Kujawskie 1 6 Start Radziejów
19 sierpnia, 15:00 2 Szubinianka Szubin 1 5 Unia Gniewkowo
19 sierpnia, 17:00 2 Kujawianka Strzelno 2 1 Gopło Kruszwica
19 sierpnia, 17:00 2 Zdrój Ciechocinek 6 0 Ziemowit Osięciny
19 sierpnia, 16:00 2 GKS Baruchowo 1 2 Łokietek Brześć Kujawski
20 sierpnia, 17:00 2 Wisła Dobrzyń 2 1 Lubienianka Lubień Kujawski
26 sierpnia, 16:00 3 Lubienianka Lubień Kujawski 1 1 LTP Lubanie
26 sierpnia, 17:00 3 Łokietek Brześć Kujawski 2 0 Wisła Dobrzyń
27 sierpnia, 15:00 3 Ziemowit Osięciny 3 2 GKS Baruchowo
26 sierpnia, 17:00 3 Gopło Kruszwica 4 2 Zdrój Ciechocinek
26 sierpnia, 16:00 3 Unia Gniewkowo 2 2 Kujawianka Strzelno
27 sierpnia, 15:00 3 Start Radziejów 3 0 Szubinianka Szubin
26 sierpnia, 16:00 3 Noteć Łabiszyn 12 0 Piast Złotniki Kujawskie
26 sierpnia, 16:00 3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 6 Włocłavia Włocławek
2 września, 17:00 4 LTP Lubanie 4 3 Włocłavia Włocławek
2 września, 16:00 4 Piast Złotniki Kujawskie 4 5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2 września, 15:00 4 Szubinianka Szubin 1 1 Noteć Łabiszyn
2 września, 17:00 4 Kujawianka Strzelno 1 1 Start Radziejów
2 września, 17:00 4 Zdrój Ciechocinek 3 1 Unia Gniewkowo
2 września, 14:00 4 GKS Baruchowo 3 1 Gopło Kruszwica
3 września, 17:00 4 Wisła Dobrzyń 2 2 Ziemowit Osięciny
1 września, 17:30 4 Lubienianka Lubień Kujawski 3 4 Łokietek Brześć Kujawski
9 września, 16:00 5 Łokietek Brześć Kujawski 5 1 LTP Lubanie
10 września, 15:00 5 Ziemowit Osięciny 2 2 Lubienianka Lubień Kujawski
9 września, 16:00 5 Gopło Kruszwica 1 2 Wisła Dobrzyń
9 września, 16:00 5 Unia Gniewkowo 2 0 GKS Baruchowo
9 września, 15:00 5 Start Radziejów 2 1 Zdrój Ciechocinek
9 września, 14:00 5 Noteć Łabiszyn 3 1 Kujawianka Strzelno
9 września, 17:00 5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 4 Szubinianka Szubin
9 września, 17:00 5 Włocłavia Włocławek 14 0 Piast Złotniki Kujawskie
16 września, 17:00 6 LTP Lubanie 3 2 Piast Złotniki Kujawskie
16 września, 11:00 6 Szubinianka Szubin 1 3 Włocłavia Włocławek
16 września, 16:00 6 Kujawianka Strzelno 2 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
16 września, 17:00 6 Zdrój Ciechocinek 4 0 Noteć Łabiszyn
16 września, 16:00 6 GKS Baruchowo 2 2 Start Radziejów
16 września, 16:00 6 Wisła Dobrzyń 0 4 Unia Gniewkowo
16 września, 16:00 6 Lubienianka Lubień Kujawski 2 1 Gopło Kruszwica
16 września, 15:00 6 Łokietek Brześć Kujawski 6 2 Ziemowit Osięciny
24 września, 15:00 7 Ziemowit Osięciny 2 2 LTP Lubanie
23 września, 16:00 7 Gopło Kruszwica 3 1 Łokietek Brześć Kujawski
23 września, 16:00 7 Unia Gniewkowo 3 1 Lubienianka Lubień Kujawski
23 września, 16:00 7 Start Radziejów 4 0 Wisła Dobrzyń
23 września, 16:00 7 Noteć Łabiszyn 7 2 GKS Baruchowo
24 września, 15:00 7 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 7 Zdrój Ciechocinek
23 września, 16:30 7 Włocłavia Włocławek 7 2 Kujawianka Strzelno
23 września, 16:00 7 Piast Złotniki Kujawskie 0 9 Szubinianka Szubin
30 września, 16:00 8 LTP Lubanie 5 1 Szubinianka Szubin
30 września, 16:00 8 Kujawianka Strzelno 5 2 Piast Złotniki Kujawskie
30 września, 11:00 8 Zdrój Ciechocinek 1 1 Włocłavia Włocławek
30 września, 15:30 8 GKS Baruchowo 2 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
30 września, 15:00 8 Wisła Dobrzyń 2 0 Noteć Łabiszyn
30 września, 16:00 8 Lubienianka Lubień Kujawski 0 0 Start Radziejów
30 września, 13:00 8 Łokietek Brześć Kujawski 1 2 Unia Gniewkowo
1 października, 15:00 8 Ziemowit Osięciny 2 3 Gopło Kruszwica
7 października, 15:00 9 Gopło Kruszwica 1 1 LTP Lubanie
7 października, 15:00 9 Unia Gniewkowo 4 1 Ziemowit Osięciny
7 października, 15:00 9 Start Radziejów 2 1 Łokietek Brześć Kujawski
7 października, 15:00 9 Noteć Łabiszyn 4 7 Lubienianka Lubień Kujawski
8 października, 15:00 9 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 1 Wisła Dobrzyń
7 października, 14:00 9 Włocłavia Włocławek 1 2 GKS Baruchowo
7 października, 15:00 9 Piast Złotniki Kujawskie 3 2 Zdrój Ciechocinek
7 października, 15:00 9 Szubinianka Szubin 0 1 Kujawianka Strzelno
14 października, 15:00 10 LTP Lubanie 0 0 Kujawianka Strzelno
14 października, 16:00 10 Zdrój Ciechocinek 3 3 Szubinianka Szubin
14 października, 15:00 10 GKS Baruchowo 2 1 Piast Złotniki Kujawskie
14 października, 15:00 10 Wisła Dobrzyń 1 2 Włocłavia Włocławek
14 października, 15:00 10 Lubienianka Lubień Kujawski 1 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
14 października, 13:00 10 Łokietek Brześć Kujawski 2 1 Noteć Łabiszyn
15 października, 15:00 10 Ziemowit Osięciny 0 1 Start Radziejów
14 października, 15:00 10 Gopło Kruszwica 3 1 Unia Gniewkowo
21 października, 14:00 11 Unia Gniewkowo 2 1 LTP Lubanie
21 października, 15:00 11 Start Radziejów 0 0 Gopło Kruszwica
21 października, 14:00 11 Noteć Łabiszyn 6 0 Ziemowit Osięciny
22 października, 15:00 11 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 2 Łokietek Brześć Kujawski
21 października, 16:30 11 Włocłavia Włocławek 5 3 Lubienianka Lubień Kujawski
21 października, 15:00 11 Piast Złotniki Kujawskie 2 2 Wisła Dobrzyń
21 października, 11:00 11 Szubinianka Szubin 1 2 GKS Baruchowo
21 października, 15:00 11 Kujawianka Strzelno 1 1 Zdrój Ciechocinek
28 października, 14:00 12 LTP Lubanie 0 0 Zdrój Ciechocinek
28 października, 14:00 12 GKS Baruchowo 1 2 Kujawianka Strzelno
28 października, 15:00 12 Wisła Dobrzyń 2 4 Szubinianka Szubin
28 października, 15:00 12 Lubienianka Lubień Kujawski 4 2 Piast Złotniki Kujawskie
28 października, 11:00 12 Łokietek Brześć Kujawski 1 1 Włocłavia Włocławek
29 października, 15:00 12 Ziemowit Osięciny 2 3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
28 października, 14:00 12 Gopło Kruszwica 0 3 Noteć Łabiszyn
28 października, 14:00 12 Unia Gniewkowo 2 0 Start Radziejów
4 listopada, 14:00 13 Start Radziejów 2 1 LTP Lubanie
4 listopada, 14:00 13 Noteć Łabiszyn 2 1 Unia Gniewkowo
4 listopada, 13:30 13 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 1 Gopło Kruszwica
4 listopada, 16:30 13 Włocłavia Włocławek 3 0 Ziemowit Osięciny
25 listopada, 13:30 13 Piast Złotniki Kujawskie 0 5 Łokietek Brześć Kujawski
4 listopada, 14:00 13 Szubinianka Szubin 4 1 Lubienianka Lubień Kujawski
4 listopada, 14:00 13 Kujawianka Strzelno 2 0 Wisła Dobrzyń
4 listopada, 14:00 13 Zdrój Ciechocinek 2 2 GKS Baruchowo
11 listopada, 13:00 14 LTP Lubanie 4 3 GKS Baruchowo
11 listopada, 14:00 14 Wisła Dobrzyń 1 1 Zdrój Ciechocinek
11 listopada, 14:00 14 Lubienianka Lubień Kujawski 3 1 Kujawianka Strzelno
11 listopada, 11:00 14 Łokietek Brześć Kujawski 1 3 Szubinianka Szubin
12 listopada, 13:00 14 Ziemowit Osięciny 4 1 Piast Złotniki Kujawskie
11 listopada, 14:00 14 Gopło Kruszwica 1 2 Włocłavia Włocławek
11 listopada, 13:00 14 Unia Gniewkowo 6 2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
12 listopada, 14:00 14 Start Radziejów 3 1 Noteć Łabiszyn
18 listopada, 13:00 15 Noteć Łabiszyn 2 4 LTP Lubanie
18 listopada, 13:00 15 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 2 Start Radziejów
18 listopada, 16:00 15 Włocłavia Włocławek 3 0 Unia Gniewkowo
18 listopada, 13:30 15 Piast Złotniki Kujawskie 3 1 Gopło Kruszwica
18 listopada, 13:00 15 Szubinianka Szubin 4 1 Ziemowit Osięciny
18 listopada, 13:00 15 Kujawianka Strzelno 2 0 Łokietek Brześć Kujawski
18 listopada, 13:00 15 Zdrój Ciechocinek 1 1 Lubienianka Lubień Kujawski
19 listopada, 11:00 15 GKS Baruchowo 1 0 Wisła Dobrzyń
17 marca, 15:00 16 LTP Lubanie 3 0 Wisła Dobrzyń
18 kwietnia, 17:30 16 GKS Baruchowo 2 0 Lubienianka Lubień Kujawski
17 marca, 13:00 16 Zdrój Ciechocinek 4 1 Łokietek Brześć Kujawski
17 marca, 15:00 16 Kujawianka Strzelno 2 2 Ziemowit Osięciny
17 marca, 15:00 16 Szubinianka Szubin 1 1 Gopło Kruszwica
17 marca, 15:00 16 Piast Złotniki Kujawskie 0 1 Unia Gniewkowo
17 marca, 17:00 16 Włocłavia Włocławek 3 1 Start Radziejów
18 marca, 15:00 16 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 3 Noteć Łabiszyn
24 marca, 15:30 17 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 3 LTP Lubanie
30 maja, 18:00 17 Noteć Łabiszyn 0 1 Włocłavia Włocławek
24 marca, 15:00 17 Start Radziejów 0 2 Piast Złotniki Kujawskie
24 marca, 15:00 17 Unia Gniewkowo 3 0 Szubinianka Szubin
24 marca, 16:00 17 Gopło Kruszwica 1 0 Kujawianka Strzelno
25 marca, 13:00 17 Ziemowit Osięciny 1 5 Zdrój Ciechocinek
24 marca, 14:30 17 Łokietek Brześć Kujawski 2 1 GKS Baruchowo
24 marca, 14:00 17 Lubienianka Lubień Kujawski 2 1 Wisła Dobrzyń
31 marca, 12:00 18 LTP Lubanie 2 2 Lubienianka Lubień Kujawski
31 marca, 12:00 18 Wisła Dobrzyń 1 1 Łokietek Brześć Kujawski
31 marca, 12:00 18 GKS Baruchowo 4 0 Ziemowit Osięciny
31 marca, 13:00 18 Zdrój Ciechocinek 4 0 Gopło Kruszwica
23 maja, 18:00 18 Kujawianka Strzelno 1 1 Unia Gniewkowo
31 marca, 16:00 18 Szubinianka Szubin 4 3 Start Radziejów
31 marca, 12:00 18 Piast Złotniki Kujawskie 2 0 Noteć Łabiszyn
31 marca, 12:00 18 Włocłavia Włocławek 1 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
7 kwietnia, 17:00 19 Włocłavia Włocławek 3 2 LTP Lubanie
8 kwietnia, 16:00 19 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 0 Piast Złotniki Kujawskie
7 kwietnia, 16:00 19 Noteć Łabiszyn 3 0 Szubinianka Szubin
7 kwietnia, 16:00 19 Start Radziejów 0 1 Kujawianka Strzelno
7 kwietnia, 15:00 19 Unia Gniewkowo 1 0 Zdrój Ciechocinek
7 kwietnia, 16:00 19 Gopło Kruszwica 1 1 GKS Baruchowo
7 kwietnia, 15:30 19 Ziemowit Osięciny 1 4 Wisła Dobrzyń
7 kwietnia, 14:00 19 Łokietek Brześć Kujawski 3 2 Lubienianka Lubień Kujawski
14 kwietnia, 16:00 20 LTP Lubanie 1 1 Łokietek Brześć Kujawski
14 kwietnia, 15:00 20 Lubienianka Lubień Kujawski 7 0 Ziemowit Osięciny
14 kwietnia, 16:00 20 Wisła Dobrzyń 1 0 Gopło Kruszwica
14 kwietnia, 16:00 20 GKS Baruchowo 0 1 Unia Gniewkowo
14 kwietnia, 15:00 20 Zdrój Ciechocinek 3 2 Start Radziejów
14 kwietnia, 16:00 20 Kujawianka Strzelno 0 2 Noteć Łabiszyn
14 kwietnia, 11:00 20 Szubinianka Szubin 1 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
14 kwietnia, 16:00 20 Piast Złotniki Kujawskie 1 0 Włocłavia Włocławek
21 kwietnia, 17:00 21 Piast Złotniki Kujawskie 1 1 LTP Lubanie
21 kwietnia, 17:00 21 Włocłavia Włocławek 3 0 Szubinianka Szubin
22 kwietnia, 16:00 21 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 1 Kujawianka Strzelno
21 kwietnia, 16:00 21 Noteć Łabiszyn 1 1 Zdrój Ciechocinek
21 kwietnia, 16:00 21 Start Radziejów 0 2 GKS Baruchowo
21 kwietnia, 15:00 21 Unia Gniewkowo 4 0 Wisła Dobrzyń
21 kwietnia, 16:00 21 Gopło Kruszwica 2 5 Lubienianka Lubień Kujawski
22 kwietnia, 13:00 21 Ziemowit Osięciny 0 5 Łokietek Brześć Kujawski
28 kwietnia, 17:00 22 LTP Lubanie 3 1 Ziemowit Osięciny
28 kwietnia, 15:00 22 Łokietek Brześć Kujawski 0 0 Gopło Kruszwica
28 kwietnia, 15:00 22 Lubienianka Lubień Kujawski 0 1 Unia Gniewkowo
28 kwietnia, 12:00 22 Wisła Dobrzyń 1 2 Start Radziejów
28 kwietnia, 14:00 22 GKS Baruchowo 1 1 Noteć Łabiszyn
28 kwietnia, 17:00 22 Zdrój Ciechocinek 3 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
28 kwietnia, 17:00 22 Kujawianka Strzelno 0 2 Włocłavia Włocławek
28 kwietnia, 15:00 22 Szubinianka Szubin 1 1 Piast Złotniki Kujawskie
5 maja, 16:00 23 Szubinianka Szubin 2 1 LTP Lubanie
5 maja, 17:00 23 Piast Złotniki Kujawskie 3 1 Kujawianka Strzelno
4 maja, 18:00 23 Włocłavia Włocławek 2 0 Zdrój Ciechocinek
6 maja, 16:00 23 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 4 GKS Baruchowo
5 maja, 16:00 23 Noteć Łabiszyn 2 2 Wisła Dobrzyń
5 maja, 16:00 23 Start Radziejów 2 0 Lubienianka Lubień Kujawski
5 maja, 16:00 23 Unia Gniewkowo 1 3 Łokietek Brześć Kujawski
5 maja, 16:00 23 Gopło Kruszwica 7 0 Ziemowit Osięciny
13 maja, 17:00 24 LTP Lubanie 3 2 Gopło Kruszwica
13 maja, 14:00 24 Ziemowit Osięciny 0 4 Unia Gniewkowo
12 maja, 17:00 24 Łokietek Brześć Kujawski 3 1 Start Radziejów
12 maja, 16:00 24 Lubienianka Lubień Kujawski 2 2 Noteć Łabiszyn
12 maja, 13:00 24 Wisła Dobrzyń 5 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
12 maja, 16:00 24 GKS Baruchowo 0 4 Włocłavia Włocławek
12 maja, 17:00 24 Zdrój Ciechocinek 6 2 Piast Złotniki Kujawskie
12 maja, 17:00 24 Kujawianka Strzelno 1 3 Szubinianka Szubin
19 maja, 17:00 25 Kujawianka Strzelno 3 4 LTP Lubanie
19 maja, 16:00 25 Szubinianka Szubin 5 2 Zdrój Ciechocinek
19 maja, 17:00 25 Piast Złotniki Kujawskie 2 0 GKS Baruchowo
19 maja, 15:00 25 Włocłavia Włocławek 0 2 Wisła Dobrzyń
19 maja, 17:00 25 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 2 Lubienianka Lubień Kujawski
19 maja, 17:00 25 Noteć Łabiszyn 3 3 Łokietek Brześć Kujawski
19 maja, 18:00 25 Start Radziejów 3 0 Ziemowit Osięciny
19 maja, 16:00 25 Unia Gniewkowo 2 0 Gopło Kruszwica
26 maja, 14:00 26 LTP Lubanie 2 2 Unia Gniewkowo
27 maja, 18:00 26 Gopło Kruszwica 1 0 Start Radziejów
26 maja, 16:00 26 Ziemowit Osięciny 3 3 Noteć Łabiszyn
27 maja, 11:00 26 Łokietek Brześć Kujawski 7 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
26 maja, 16:00 26 Lubienianka Lubień Kujawski 0 4 Włocłavia Włocławek
26 maja, 11:00 26 Wisła Dobrzyń 0 1 Piast Złotniki Kujawskie
26 maja, 11:00 26 GKS Baruchowo 6 2 Szubinianka Szubin
26 maja, 17:00 26 Zdrój Ciechocinek 0 1 Kujawianka Strzelno
2 czerwca, 17:00 27 Zdrój Ciechocinek 1 2 LTP Lubanie
2 czerwca, 16:00 27 Kujawianka Strzelno 1 1 GKS Baruchowo
2 czerwca, 16:00 27 Szubinianka Szubin 6 0 Wisła Dobrzyń
2 czerwca, 17:00 27 Piast Złotniki Kujawskie 1 0 Lubienianka Lubień Kujawski
3 czerwca, 17:00 27 Włocłavia Włocławek 3 0 Łokietek Brześć Kujawski
3 czerwca, 17:00 27 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 0 Ziemowit Osięciny
2 czerwca, 17:00 27 Noteć Łabiszyn 3 4 Gopło Kruszwica
2 czerwca, 16:00 27 Start Radziejów 1 6 Unia Gniewkowo
9 czerwca, 14:00 28 LTP Lubanie 3 1 Start Radziejów
9 czerwca, 18:00 28 Unia Gniewkowo 5 0 Noteć Łabiszyn
9 czerwca, 18:00 28 Gopło Kruszwica 2 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
9 czerwca, 17:00 28 Ziemowit Osięciny 0 10 Włocłavia Włocławek
8 czerwca, 18:00 28 Łokietek Brześć Kujawski 4 2 Piast Złotniki Kujawskie
9 czerwca, 16:00 28 Lubienianka Lubień Kujawski 3 1 Szubinianka Szubin
9 czerwca, 14:30 28 Wisła Dobrzyń 0 6 Kujawianka Strzelno
9 czerwca, 16:00 28 GKS Baruchowo 4 1 Zdrój Ciechocinek
17 czerwca, 16:00 29 GKS Baruchowo 4 2 LTP Lubanie
17 czerwca, 16:00 29 Zdrój Ciechocinek 1 2 Wisła Dobrzyń
17 czerwca, 16:00 29 Kujawianka Strzelno 3 1 Lubienianka Lubień Kujawski
17 czerwca, 16:00 29 Szubinianka Szubin 1 1 Łokietek Brześć Kujawski
17 czerwca, 16:00 29 Piast Złotniki Kujawskie 1 1 Ziemowit Osięciny
17 czerwca, 16:00 29 Włocłavia Włocławek 3 0 Gopło Kruszwica
(wo)
17 czerwca, 16:00 29 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 5 Unia Gniewkowo
17 czerwca, 16:00 29 Noteć Łabiszyn 0 2 Start Radziejów
23 czerwca, 16:00 30 LTP Lubanie 1 1 Noteć Łabiszyn
23 czerwca, 16:00 30 Start Radziejów 2 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
23 czerwca, 16:00 30 Unia Gniewkowo 0 1 Włocłavia Włocławek
23 czerwca, 16:00 30 Gopło Kruszwica 0 3 Piast Złotniki Kujawskie
23 czerwca, 16:00 30 Ziemowit Osięciny 4 1 Szubinianka Szubin
23 czerwca, 16:00 30 Łokietek Brześć Kujawski 3 1 Kujawianka Strzelno
23 czerwca, 16:00 30 Lubienianka Lubień Kujawski 3 0 Zdrój Ciechocinek
23 czerwca, 16:00 30 Wisła Dobrzyń 4 3 GKS Baruchowo
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II (włocławski))

Pełna tabela

Lp Drużyna Liczba meczy Punkty Wygrane Remisy Przegrane Zdobytych bramek Straconych bramek Bilans bramek
1  Włocłavia Włocławek 30 72 23 3 4 95 26 69
2  Unia Gniewkowo 30 66 21 3 6 81 30 51
3  Łokietek Brześć Kujawski 30 55 16 7 7 74 47 27
4  LTP Lubanie 30 49 13 10 7 64 50 14
5  GKS Baruchowo 30 45 13 6 11 61 56 5
6  Start Radziejów 30 45 13 6 11 50 43 7
7  Kujawianka Strzelno 30 41 11 8 11 48 50 -2
8  Szubinianka Szubin 30 39 11 6 13 64 66 -2
9  Zdrój Ciechocinek 30 38 10 8 12 68 50 18
10  Gopło Kruszwica 30 38 11 5 14 45 50 -5
11  Noteć Łabiszyn 30 38 10 8 12 70 56 14
12  Piast Złotniki Kujawskie 30 35 10 5 15 43 98 -55
13  Lubienianka Lubień Kujawski 30 35 9 8 13 62 61 1
14  Wisła Dobrzyń 30 35 10 5 15 40 62 -22
15  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 23 6 5 19 36 85 -49
16  Ziemowit Osięciny 30 16 3 7 20 36 107 -71

Kadra

Kadra 2018/2019

Bramkarze

Michał Ciesielski

Obrońcy

Kacper Szadłowski

Jakub Piwoński

Marcin Skonieczny

Emil Szczupakowski

Obrońcy / pomocnicy

 

Krystian Czarnecki

Szymon Bołkowiec

Pomocnicy

Dawid Marciniak

Dawid Kubiak

Biniecki Jakub

Szymon Gryczewski

Kacper Kamiński

Jakub Kosztowny

Maciej Pałczyński

Marcin Pałczyński

Pomocnicy / napastnicy

Krystian Andrzejczak

Łukasz Kraszewski

Napastnicy

Kamil Niewiadomski

Michał Skonieczny

Erwin Mętlewicz

Radosław Popieliński

Przemysław Łykowski

Kierownik drużyny

Tymoteusz Bołkowiec

Trenerzy

I TRENER – BILLY ABBOTT

Szkoleniem zajmuję się od ponad 10 lat. Posiadam licencję trenerską UEFA A i w swojej przygodzie ze szkoleniem miałem do czynienia zarówno z trenowaniem dzieci od 4 do 18 roku życia, jak i dorosłych. Grupą seniorów GKS Łokietek kieruję od 2011 roku. Zarówno dzieci, jak i dorośli szkoleni w Klubie prowadzeni są wedle wskazań z mojego autorskiego systemu szkolenia.

II TRENER – RAFAŁ MATUSIAK

Trener z licencją trenerską UEFA A, w trakcie realizacji kursu UEFA ELITE. Trener przygotowania motorycznego, specjalista ćwiczeń siłowych, autor strony www.matusiak-coaching.pl