Seniorzy

Wyniki i terminarz spotkań

Data Kolejka Gospodarze Gole gospodarzy Gole gosci Goscie
12 sierpnia, 13:00 1 Wisła Dobrzyń 2 1 LTP Lubanie
12 sierpnia, 16:00 1 Lubienianka Lubień Kujawski 3 3 GKS Baruchowo
12 sierpnia, 17:00 1 Łokietek Brześć Kujawski 4 3 Zdrój Ciechocinek
13 sierpnia, 15:00 1 Ziemowit Osięciny 2 2 Kujawianka Strzelno
12 sierpnia, 12:00 1 Gopło Kruszwica 3 0 Szubinianka Szubin
12 sierpnia, 16:00 1 Unia Gniewkowo 9 0 Piast Złotniki Kujawskie
12 sierpnia, 17:00 1 Start Radziejów 2 2 Włocłavia Włocławek
12 sierpnia, 17:00 1 Noteć Łabiszyn 3 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
19 sierpnia, 17:00 2 LTP Lubanie 3 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
20 sierpnia, 17:00 2 Włocłavia Włocławek 2 1 Noteć Łabiszyn
19 sierpnia, 16:00 2 Piast Złotniki Kujawskie 1 6 Start Radziejów
19 sierpnia, 15:00 2 Szubinianka Szubin 1 5 Unia Gniewkowo
19 sierpnia, 17:00 2 Kujawianka Strzelno 2 1 Gopło Kruszwica
19 sierpnia, 17:00 2 Zdrój Ciechocinek 6 0 Ziemowit Osięciny
19 sierpnia, 16:00 2 GKS Baruchowo 1 2 Łokietek Brześć Kujawski
20 sierpnia, 17:00 2 Wisła Dobrzyń 2 1 Lubienianka Lubień Kujawski
26 sierpnia, 16:00 3 Lubienianka Lubień Kujawski 1 1 LTP Lubanie
26 sierpnia, 17:00 3 Łokietek Brześć Kujawski 2 0 Wisła Dobrzyń
27 sierpnia, 15:00 3 Ziemowit Osięciny 3 2 GKS Baruchowo
26 sierpnia, 17:00 3 Gopło Kruszwica 4 2 Zdrój Ciechocinek
26 sierpnia, 16:00 3 Unia Gniewkowo 2 2 Kujawianka Strzelno
27 sierpnia, 15:00 3 Start Radziejów 3 0 Szubinianka Szubin
26 sierpnia, 16:00 3 Noteć Łabiszyn 12 0 Piast Złotniki Kujawskie
26 sierpnia, 16:00 3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 6 Włocłavia Włocławek
2 września, 17:00 4 LTP Lubanie 4 3 Włocłavia Włocławek
2 września, 16:00 4 Piast Złotniki Kujawskie 4 5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2 września, 15:00 4 Szubinianka Szubin 1 1 Noteć Łabiszyn
2 września, 17:00 4 Kujawianka Strzelno 1 1 Start Radziejów
2 września, 17:00 4 Zdrój Ciechocinek 3 1 Unia Gniewkowo
2 września, 14:00 4 GKS Baruchowo 3 1 Gopło Kruszwica
3 września, 17:00 4 Wisła Dobrzyń 2 2 Ziemowit Osięciny
1 września, 17:30 4 Lubienianka Lubień Kujawski 3 4 Łokietek Brześć Kujawski
9 września, 16:00 5 Łokietek Brześć Kujawski 5 1 LTP Lubanie
10 września, 15:00 5 Ziemowit Osięciny 2 2 Lubienianka Lubień Kujawski
9 września, 16:00 5 Gopło Kruszwica 1 2 Wisła Dobrzyń
9 września, 16:00 5 Unia Gniewkowo 2 0 GKS Baruchowo
9 września, 15:00 5 Start Radziejów 2 1 Zdrój Ciechocinek
9 września, 14:00 5 Noteć Łabiszyn 3 1 Kujawianka Strzelno
9 września, 17:00 5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 4 Szubinianka Szubin
9 września, 17:00 5 Włocłavia Włocławek 14 0 Piast Złotniki Kujawskie
16 września, 17:00 6 LTP Lubanie 3 2 Piast Złotniki Kujawskie
16 września, 11:00 6 Szubinianka Szubin 1 3 Włocłavia Włocławek
16 września, 16:00 6 Kujawianka Strzelno 2 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
16 września, 17:00 6 Zdrój Ciechocinek 4 0 Noteć Łabiszyn
16 września, 16:00 6 GKS Baruchowo 2 2 Start Radziejów
16 września, 16:00 6 Wisła Dobrzyń 0 4 Unia Gniewkowo
16 września, 16:00 6 Lubienianka Lubień Kujawski 2 1 Gopło Kruszwica
16 września, 15:00 6 Łokietek Brześć Kujawski 6 2 Ziemowit Osięciny
24 września, 15:00 7 Ziemowit Osięciny 2 2 LTP Lubanie
23 września, 16:00 7 Gopło Kruszwica 3 1 Łokietek Brześć Kujawski
23 września, 16:00 7 Unia Gniewkowo 3 1 Lubienianka Lubień Kujawski
23 września, 16:00 7 Start Radziejów 4 0 Wisła Dobrzyń
23 września, 16:00 7 Noteć Łabiszyn 7 2 GKS Baruchowo
24 września, 15:00 7 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 7 Zdrój Ciechocinek
23 września, 16:30 7 Włocłavia Włocławek 7 2 Kujawianka Strzelno
23 września, 16:00 7 Piast Złotniki Kujawskie 0 9 Szubinianka Szubin
30 września, 16:00 8 LTP Lubanie 5 1 Szubinianka Szubin
30 września, 16:00 8 Kujawianka Strzelno 5 2 Piast Złotniki Kujawskie
30 września, 11:00 8 Zdrój Ciechocinek 1 1 Włocłavia Włocławek
30 września, 15:30 8 GKS Baruchowo 2 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
30 września, 15:00 8 Wisła Dobrzyń 2 0 Noteć Łabiszyn
30 września, 16:00 8 Lubienianka Lubień Kujawski 0 0 Start Radziejów
30 września, 13:00 8 Łokietek Brześć Kujawski 1 2 Unia Gniewkowo
1 października, 15:00 8 Ziemowit Osięciny 2 3 Gopło Kruszwica
7 października, 15:00 9 Gopło Kruszwica 1 1 LTP Lubanie
7 października, 15:00 9 Unia Gniewkowo 4 1 Ziemowit Osięciny
7 października, 15:00 9 Start Radziejów 2 1 Łokietek Brześć Kujawski
7 października, 15:00 9 Noteć Łabiszyn 4 7 Lubienianka Lubień Kujawski
8 października, 15:00 9 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 1 Wisła Dobrzyń
7 października, 14:00 9 Włocłavia Włocławek 1 2 GKS Baruchowo
7 października, 15:00 9 Piast Złotniki Kujawskie 3 2 Zdrój Ciechocinek
7 października, 15:00 9 Szubinianka Szubin 0 1 Kujawianka Strzelno
14 października, 15:00 10 LTP Lubanie 0 0 Kujawianka Strzelno
14 października, 16:00 10 Zdrój Ciechocinek 3 3 Szubinianka Szubin
14 października, 15:00 10 GKS Baruchowo 2 1 Piast Złotniki Kujawskie
14 października, 15:00 10 Wisła Dobrzyń 1 2 Włocłavia Włocławek
14 października, 15:00 10 Lubienianka Lubień Kujawski 1 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
14 października, 13:00 10 Łokietek Brześć Kujawski 2 1 Noteć Łabiszyn
15 października, 15:00 10 Ziemowit Osięciny 0 1 Start Radziejów
14 października, 15:00 10 Gopło Kruszwica 3 1 Unia Gniewkowo
21 października, 14:00 11 Unia Gniewkowo 2 1 LTP Lubanie
21 października, 15:00 11 Start Radziejów 0 0 Gopło Kruszwica
21 października, 14:00 11 Noteć Łabiszyn 6 0 Ziemowit Osięciny
22 października, 15:00 11 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 2 Łokietek Brześć Kujawski
21 października, 16:30 11 Włocłavia Włocławek 5 3 Lubienianka Lubień Kujawski
21 października, 15:00 11 Piast Złotniki Kujawskie 2 2 Wisła Dobrzyń
21 października, 11:00 11 Szubinianka Szubin 1 2 GKS Baruchowo
21 października, 15:00 11 Kujawianka Strzelno 1 1 Zdrój Ciechocinek
28 października, 14:00 12 LTP Lubanie 0 0 Zdrój Ciechocinek
28 października, 14:00 12 GKS Baruchowo 1 2 Kujawianka Strzelno
28 października, 15:00 12 Wisła Dobrzyń 2 4 Szubinianka Szubin
28 października, 15:00 12 Lubienianka Lubień Kujawski 4 2 Piast Złotniki Kujawskie
28 października, 11:00 12 Łokietek Brześć Kujawski 1 1 Włocłavia Włocławek
29 października, 15:00 12 Ziemowit Osięciny 2 3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
28 października, 14:00 12 Gopło Kruszwica 0 3 Noteć Łabiszyn
28 października, 14:00 12 Unia Gniewkowo 2 0 Start Radziejów
4 listopada, 14:00 13 Start Radziejów 2 1 LTP Lubanie
4 listopada, 14:00 13 Noteć Łabiszyn 2 1 Unia Gniewkowo
4 listopada, 13:30 13 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 1 Gopło Kruszwica
4 listopada, 16:30 13 Włocłavia Włocławek 3 0 Ziemowit Osięciny
25 listopada, 13:30 13 Piast Złotniki Kujawskie 0 5 Łokietek Brześć Kujawski
4 listopada, 14:00 13 Szubinianka Szubin 4 1 Lubienianka Lubień Kujawski
4 listopada, 14:00 13 Kujawianka Strzelno 2 0 Wisła Dobrzyń
4 listopada, 14:00 13 Zdrój Ciechocinek 2 2 GKS Baruchowo
11 listopada, 13:00 14 LTP Lubanie 4 3 GKS Baruchowo
11 listopada, 14:00 14 Wisła Dobrzyń 1 1 Zdrój Ciechocinek
11 listopada, 14:00 14 Lubienianka Lubień Kujawski 3 1 Kujawianka Strzelno
11 listopada, 11:00 14 Łokietek Brześć Kujawski 1 3 Szubinianka Szubin
12 listopada, 13:00 14 Ziemowit Osięciny 4 1 Piast Złotniki Kujawskie
11 listopada, 14:00 14 Gopło Kruszwica 1 2 Włocłavia Włocławek
11 listopada, 13:00 14 Unia Gniewkowo 6 2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
12 listopada, 14:00 14 Start Radziejów 3 1 Noteć Łabiszyn
18 listopada, 13:00 15 Noteć Łabiszyn 2 4 LTP Lubanie
18 listopada, 13:00 15 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 2 Start Radziejów
18 listopada, 16:00 15 Włocłavia Włocławek 3 0 Unia Gniewkowo
18 listopada, 13:30 15 Piast Złotniki Kujawskie 3 1 Gopło Kruszwica
18 listopada, 13:00 15 Szubinianka Szubin 4 1 Ziemowit Osięciny
18 listopada, 13:00 15 Kujawianka Strzelno 2 0 Łokietek Brześć Kujawski
18 listopada, 13:00 15 Zdrój Ciechocinek 1 1 Lubienianka Lubień Kujawski
19 listopada, 11:00 15 GKS Baruchowo 1 0 Wisła Dobrzyń
17 marca, 15:00 16 LTP Lubanie 3 0 Wisła Dobrzyń
18 kwietnia, 17:30 16 GKS Baruchowo 2 0 Lubienianka Lubień Kujawski
17 marca, 13:00 16 Zdrój Ciechocinek 4 1 Łokietek Brześć Kujawski
17 marca, 15:00 16 Kujawianka Strzelno 2 2 Ziemowit Osięciny
17 marca, 15:00 16 Szubinianka Szubin 1 1 Gopło Kruszwica
17 marca, 15:00 16 Piast Złotniki Kujawskie 0 1 Unia Gniewkowo
17 marca, 17:00 16 Włocłavia Włocławek 3 1 Start Radziejów
18 marca, 15:00 16 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 3 Noteć Łabiszyn
24 marca, 15:30 17 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 3 LTP Lubanie
17 Noteć Łabiszyn Włocłavia Włocławek
24 marca, 15:00 17 Start Radziejów 0 2 Piast Złotniki Kujawskie
24 marca, 15:00 17 Unia Gniewkowo 3 0 Szubinianka Szubin
24 marca, 16:00 17 Gopło Kruszwica 1 0 Kujawianka Strzelno
25 marca, 13:00 17 Ziemowit Osięciny 1 5 Zdrój Ciechocinek
24 marca, 14:30 17 Łokietek Brześć Kujawski 2 1 GKS Baruchowo
24 marca, 14:00 17 Lubienianka Lubień Kujawski 2 1 Wisła Dobrzyń
31 marca, 12:00 18 LTP Lubanie 2 2 Lubienianka Lubień Kujawski
31 marca, 12:00 18 Wisła Dobrzyń 1 1 Łokietek Brześć Kujawski
31 marca, 12:00 18 GKS Baruchowo 4 0 Ziemowit Osięciny
31 marca, 13:00 18 Zdrój Ciechocinek 4 0 Gopło Kruszwica
23 maja, 18:00 18 Kujawianka Strzelno Unia Gniewkowo
31 marca, 16:00 18 Szubinianka Szubin 4 3 Start Radziejów
31 marca, 12:00 18 Piast Złotniki Kujawskie 2 0 Noteć Łabiszyn
31 marca, 12:00 18 Włocłavia Włocławek 1 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
7 kwietnia, 17:00 19 Włocłavia Włocławek 3 2 LTP Lubanie
8 kwietnia, 16:00 19 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0 0 Piast Złotniki Kujawskie
7 kwietnia, 16:00 19 Noteć Łabiszyn 3 0 Szubinianka Szubin
7 kwietnia, 16:00 19 Start Radziejów 0 1 Kujawianka Strzelno
7 kwietnia, 15:00 19 Unia Gniewkowo 1 0 Zdrój Ciechocinek
7 kwietnia, 16:00 19 Gopło Kruszwica 1 1 GKS Baruchowo
7 kwietnia, 15:30 19 Ziemowit Osięciny 1 4 Wisła Dobrzyń
7 kwietnia, 14:00 19 Łokietek Brześć Kujawski 3 2 Lubienianka Lubień Kujawski
14 kwietnia, 16:00 20 LTP Lubanie 1 1 Łokietek Brześć Kujawski
14 kwietnia, 15:00 20 Lubienianka Lubień Kujawski 7 0 Ziemowit Osięciny
14 kwietnia, 16:00 20 Wisła Dobrzyń 1 0 Gopło Kruszwica
14 kwietnia, 16:00 20 GKS Baruchowo 0 1 Unia Gniewkowo
14 kwietnia, 15:00 20 Zdrój Ciechocinek 3 2 Start Radziejów
14 kwietnia, 16:00 20 Kujawianka Strzelno 0 2 Noteć Łabiszyn
14 kwietnia, 11:00 20 Szubinianka Szubin 1 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
14 kwietnia, 16:00 20 Piast Złotniki Kujawskie 1 0 Włocłavia Włocławek
21 kwietnia, 17:00 21 Piast Złotniki Kujawskie 1 1 LTP Lubanie
21 kwietnia, 17:00 21 Włocłavia Włocławek 3 0 Szubinianka Szubin
22 kwietnia, 16:00 21 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 1 Kujawianka Strzelno
21 kwietnia, 16:00 21 Noteć Łabiszyn 1 1 Zdrój Ciechocinek
21 kwietnia, 16:00 21 Start Radziejów 0 2 GKS Baruchowo
21 kwietnia, 15:00 21 Unia Gniewkowo 4 0 Wisła Dobrzyń
21 kwietnia, 16:00 21 Gopło Kruszwica 2 5 Lubienianka Lubień Kujawski
22 kwietnia, 13:00 21 Ziemowit Osięciny 0 5 Łokietek Brześć Kujawski
28 kwietnia, 17:00 22 LTP Lubanie 3 1 Ziemowit Osięciny
28 kwietnia, 15:00 22 Łokietek Brześć Kujawski 0 0 Gopło Kruszwica
28 kwietnia, 15:00 22 Lubienianka Lubień Kujawski 0 1 Unia Gniewkowo
28 kwietnia, 12:00 22 Wisła Dobrzyń 1 2 Start Radziejów
28 kwietnia, 14:00 22 GKS Baruchowo 1 1 Noteć Łabiszyn
28 kwietnia, 17:00 22 Zdrój Ciechocinek 3 0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
28 kwietnia, 17:00 22 Kujawianka Strzelno 0 2 Włocłavia Włocławek
28 kwietnia, 15:00 22 Szubinianka Szubin 1 1 Piast Złotniki Kujawskie
5 maja, 16:00 23 Szubinianka Szubin 2 1 LTP Lubanie
5 maja, 17:00 23 Piast Złotniki Kujawskie 3 1 Kujawianka Strzelno
4 maja, 18:00 23 Włocłavia Włocławek 2 0 Zdrój Ciechocinek
6 maja, 16:00 23 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 4 GKS Baruchowo
5 maja, 16:00 23 Noteć Łabiszyn 2 2 Wisła Dobrzyń
5 maja, 16:00 23 Start Radziejów 2 0 Lubienianka Lubień Kujawski
5 maja, 16:00 23 Unia Gniewkowo 1 3 Łokietek Brześć Kujawski
5 maja, 16:00 23 Gopło Kruszwica 7 0 Ziemowit Osięciny
13 maja, 17:00 24 LTP Lubanie 3 2 Gopło Kruszwica
13 maja, 14:00 24 Ziemowit Osięciny 0 4 Unia Gniewkowo
12 maja, 17:00 24 Łokietek Brześć Kujawski 3 1 Start Radziejów
12 maja, 16:00 24 Lubienianka Lubień Kujawski 2 2 Noteć Łabiszyn
12 maja, 13:00 24 Wisła Dobrzyń 5 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
12 maja, 16:00 24 GKS Baruchowo 0 4 Włocłavia Włocławek
12 maja, 17:00 24 Zdrój Ciechocinek 6 2 Piast Złotniki Kujawskie
12 maja, 17:00 24 Kujawianka Strzelno 1 3 Szubinianka Szubin
19 maja, 17:00 25 Kujawianka Strzelno 3 4 LTP Lubanie
19 maja, 16:00 25 Szubinianka Szubin 5 2 Zdrój Ciechocinek
19 maja, 17:00 25 Piast Złotniki Kujawskie 2 0 GKS Baruchowo
19 maja, 15:00 25 Włocłavia Włocławek 0 2 Wisła Dobrzyń
19 maja, 17:00 25 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 2 Lubienianka Lubień Kujawski
19 maja, 17:00 25 Noteć Łabiszyn 3 3 Łokietek Brześć Kujawski
19 maja, 18:00 25 Start Radziejów 3 0 Ziemowit Osięciny
19 maja, 16:00 25 Unia Gniewkowo 2 0 Gopło Kruszwica
26 LTP Lubanie Unia Gniewkowo
26 Gopło Kruszwica Start Radziejów
26 Ziemowit Osięciny Noteć Łabiszyn
26 Łokietek Brześć Kujawski Zjednoczeni Piotrków Kujawski
26 Lubienianka Lubień Kujawski Włocłavia Włocławek
26 Wisła Dobrzyń Piast Złotniki Kujawskie
26 GKS Baruchowo Szubinianka Szubin
26 Zdrój Ciechocinek Kujawianka Strzelno
27 Zdrój Ciechocinek LTP Lubanie
27 Kujawianka Strzelno GKS Baruchowo
27 Szubinianka Szubin Wisła Dobrzyń
27 Piast Złotniki Kujawskie Lubienianka Lubień Kujawski
27 Włocłavia Włocławek Łokietek Brześć Kujawski
27 Zjednoczeni Piotrków Kujawski Ziemowit Osięciny
27 Noteć Łabiszyn Gopło Kruszwica
27 Start Radziejów Unia Gniewkowo
28 LTP Lubanie Start Radziejów
28 Unia Gniewkowo Noteć Łabiszyn
28 Gopło Kruszwica Zjednoczeni Piotrków Kujawski
28 Ziemowit Osięciny Włocłavia Włocławek
28 Łokietek Brześć Kujawski Piast Złotniki Kujawskie
28 Lubienianka Lubień Kujawski Szubinianka Szubin
28 Wisła Dobrzyń Kujawianka Strzelno
28 GKS Baruchowo Zdrój Ciechocinek
29 GKS Baruchowo LTP Lubanie
29 Zdrój Ciechocinek Wisła Dobrzyń
29 Kujawianka Strzelno Lubienianka Lubień Kujawski
29 Szubinianka Szubin Łokietek Brześć Kujawski
29 Piast Złotniki Kujawskie Ziemowit Osięciny
29 Włocłavia Włocławek Gopło Kruszwica
29 Zjednoczeni Piotrków Kujawski Unia Gniewkowo
29 Noteć Łabiszyn Start Radziejów
30 LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
30 Start Radziejów Zjednoczeni Piotrków Kujawski
30 Unia Gniewkowo Włocłavia Włocławek
30 Gopło Kruszwica Piast Złotniki Kujawskie
30 Ziemowit Osięciny Szubinianka Szubin
30 Łokietek Brześć Kujawski Kujawianka Strzelno
30 Lubienianka Lubień Kujawski Zdrój Ciechocinek
30 Wisła Dobrzyń GKS Baruchowo

Pełna tabela

Lp Drużyna Liczba meczy Punkty Wygrane Remisy Przegrane Zdobytych bramek Straconych bramek Bilans bramek
1  Unia Gniewkowo 24 55 18 1 5 62 23 39
2  Włocłavia Włocławek 24 54 17 3 4 73 26 47
3  Łokietek Brześć Kujawski 25 45 13 6 6 59 40 19
4  LTP Lubanie 25 41 11 8 6 54 41 13
5  Start Radziejów 25 39 11 6 8 44 33 11
6  Zdrój Ciechocinek 25 38 10 8 7 65 38 27
7  Noteć Łabiszyn 24 36 10 6 8 63 40 23
8  GKS Baruchowo 25 35 10 5 10 43 46 -3
9  Szubinianka Szubin 25 35 10 5 10 53 52 1
10  Kujawianka Strzelno 24 30 8 6 10 35 44 -9
11  Lubienianka Lubień Kujawski 25 29 7 8 10 55 52 3
12  Wisła Dobrzyń 25 29 8 5 12 34 45 -11
13  Gopło Kruszwica 25 29 8 5 12 38 41 -3
14  Piast Złotniki Kujawskie 25 25 7 4 14 35 93 -58
15  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 25 20 5 5 15 33 69 -36
16  Ziemowit Osięciny 25 11 2 5 18 28 91 -63

Kadra

Bramkarze

Michał Ciesielski

Obrońcy

Kacper Szadłowski

Jakub Piwoński

Marcin Skonieczny

Emil Szczupakowski

Obrońcy / pomocnicy

 

Krystian Czarnecki

Szymon Bołkowiec

Pomocnicy

Dawid Marciniak

Dawid Kubiak

Biniecki Jakub

Szymon Gryczewski

Kacper Kamiński

Jakub Kosztowny

Maciej Pałczyński

Marcin Pałczyński

Pomocnicy / napastnicy

Krystian Andrzejczak

Łukasz Kraszewski

Napastnicy

Kamil Niewiadomski

Michał Skonieczny

Erwin Mętlewicz

Radosław Popieliński

Przemysław Łykowski

Kierownik drużyny

Tymoteusz Bołkowiec

Trenerzy

I TRENER – BILLY ABBOTT

Szkoleniem zajmuję się od ponad 10 lat. Posiadam licencję trenerską UEFA A i w swojej przygodzie ze szkoleniem miałem do czynienia zarówno z trenowaniem dzieci od 4 do 18 roku życia, jak i dorosłych. Grupą seniorów GKS Łokietek kieruję od 2011 roku. Zarówno dzieci, jak i dorośli szkoleni w Klubie prowadzeni są wedle wskazań z mojego autorskiego systemu szkolenia.

II TRENER – RAFAŁ MATUSIAK

Trener z licencją trenerską UEFA A, w trakcie realizacji kursu UEFA ELITE. Trener przygotowania motorycznego, specjalista ćwiczeń siłowych, autor strony www.matusiak-coaching.pl