20 kolejka V ligi. Zagramy z Wisłą Dobrzyń

W 20 kolejce V ligi kujawsko-pomorskiej grypy II, Łokietek Brześć Kujawski na wyjeździe zmierzy się z Wisłą Dobrzyń. Mecz w sobotę o 17.00.

Pozostający wiosną bez punktu Łokietek już w sobotę zmierzy się z Wisłą Dobrzyń. Wiślacy w tej rundzie zdobyli już 7 punktów, łącznie mają ich 31 i o 4 pozycję wyprzedzają w tabeli Łokietka. Drużyna, która jeszcze sezon temu broniła się od spadku do A-klasy dziś jest trudnym rywalem.

Łokietek w tym meczu będzie w dużo lepszej sytuacji kadrowej, w porównaniu z poprzednimi meczami, z Kujawianką czy Zdrojem. Wydaję się, że trener Łokietka, Billy Abbott w końcu nie będzie miał problemu z zestawieniem optymalnego składu. Po pauzie za żółte kartki do składu wrócą obrońcy: Maciej Pałczyński i Jakub Piwoński. Trener Abbott do dyspozycji będzie miał też Marciniaka i Skoniecznego, którzy jeszcze dwa tygodnie temu borykali się z urazami.

Historycznie, w ostatnich 12 pojedynkach pomiędzy Łokietkiem a Wisłą to drużyna z Brześcia okazywała się lepsza. Ekipa Abbotta wygrywała 7 razy i 3 razy remisowała, tylko dwukrotnie lepsi byli wiślacy. Nie można się jednak sugerować statystykami, w sobotę młody zespół Łokietka czeka trudny mecz, w którym każdy wynik jest możliwy.

Wiosną pojedynek obu drużyn zakończył się wygraną Łokietka 2:0.

Mecz 20 kolejki V ligi pomiędzy Wisłą Dobrzyń a Łokietkiem Brześć Kujawski odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia w Dobrzyniu nad Wisłą. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00. Zapraszamy na mecz.

Polecamy

Wspierają Nas