Dzieci z Łokietka będą trenować pod okiem trenerów PZPN

Czwórka wychowanków Łokietka z grupy Orlik weźmie w środę (4 grudnia) udział w Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Udział w treningach akademii to dla dzieci przede wszystkich szansa na zdobycie nowych umiejętności i możliwość pokazania swoich talentów instruktorom PZPN.

Mobilna Akademia Młodych Orłów to nowy pomysł Polskiego Związku Piłki Nożnej na szkolenie dzieci. Na zajęciach młodzi adepci piłki nożnej ćwiczą w grupach 16-osobowych pod okiem trenera prowadzącego i jego asystenta. Twórcy projektu, chcą aby w akademii  zarówno sztab szkoleniowy, jak i dzieci, młodzież oraz ich rodzice, tworzyli stabilne orle gniazdo, z ściśle określonymi celami: Radość. Harmonia. Wychowanie. Indywidualizminformuje PZPNłączenie piłki nożnej i edukacji ma pomóc w budowaniu charakteru piłkarzaczytamy na stronie inicjatywy.

Środowe zajęcia odbędą się w Lubrańcu i tym razem będą kładły nacisk na indywidualizm i szczegółowość. Z Łokietka w zajęciach wezmą udział: Alan Grzelak, Błażej Tuchorski, Wiktor Goździecki i Kuba Graczyk.

Fot. Łączy Nas Piłka

Polecamy

Wspierają Nas