Łokietek przegrywa w Służewie. Strzela Marciniak

Na zakończenie 16 kolejki spotkań w V lidze, Łokietek niespodziewanie przegrał z Orłem Służewo 2:1. Jedyną bramkę dla Łokietka zdobył Dawid Marciniak.

Pierwsze minuty pierwszej części meczu obfitowały w walkę i dużo starć fizycznych. Z czasem do groźnych sytuacji w okolicy pola karnego Łokietka zaczęli dochodzić piłkarze Orła. W 15 minucie meczu, piłkę po długim rogu wpakował do siatki Łokietka, Lewandowski. Po stracie bramki Łokietek zaczął grać lepiej. W 30 minucie meczu akcję prawą stroną rozpoczęli piłkarze z Brześcia, piłkę dorwał Michał Skonieczny, który podał przez środek boiska, do wychodzącego na czystą pozycję Dawida Marciniak. Marciniak się nie pomylił i Łokietek doprowadził do wyrównania. Do przerwy wynik już się nie zmienił.

W drugiej połowie lepiej znów wyglądali gospodarze. W kilka minut doprowadzili do groźnych sytuacji, w których od straty kolejnych bramek ustrzegł Łokietka dobrze broniący „na linii” Jakub Stawicki. Chwilę później, w 65 minucie, postanowił on jednak interweniować wślizgiem tuż przy linii końcowej boiska. Piłka po jego interwencji nie opuściła boiska, a trafiła pod nogę zawodnika Orła. Dośrodkował ją w pole karne, wprost na głowę Witkowskiego, który futbolówkę skierował prosto do bramki Łokietka. Przegrywaliśmy już 2:1, ten wynik utrzymał się już do końca meczu.

Orzeł Służewo – Łokietek Brześć Kujawski 2:1