Łokietek zremisował ze Stoczniowcem. Galeria

W czwartym sparingu Łokietek zremisował w Płocku ze Stoczniowcem 3:3. Bramki dla Łokietka zdobyli: Chamryga, Abbott i Trzeciak.

W sobotę (8 lutego) Łokietek rozegrał czwarty mecz kontrolny. W Płocku zawodnicy z Brześcia Kujawskiego zmierzyli się z występującym w mazowieckiej lidze okręgowej Stoczniowcem Płock. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. W pierwszym kwadransie meczu Łokietek wyszedł na prowadzenie 1:0 po bramce młodego Marcina Chamrygi. W ostatnim kwadransie pierwszej części meczu gospodarze zdołali wyrównać – wynik do przerwy 1:1. Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy z Płocka, strzelając szybko dwie kolejne bramki. Łokietek zdołał odrobić straty dopiero w ostatnim kwadransie meczu po trafieniach Abbotta i Bartosza Trzeciaka.

Skład – I połowa: Jakub Stawicki, Szymon Bołkowiec, Marcin Chamryga, Kacper Gałka, Kuba Kosztowny, Łukasz Kraszewski, Billy Abbott, Dawid Marciniak, Erwin Mętlewicz, Tomek Przybysz, Michał Skonieczny,

Skład – II połowa: Adrian Sołtysiński, Darek Gorzycki, Szymon Gryczewski, Kacper Kamiński, Billy Abbott, Mariusz Koss, Paweł Lewandowski, Maciek Pałczyński, Marcin Pałczyński, Michał Skonieczny (60’ Kewin Drążkowski), Bartek Trzeciak