W sobotę mecz. Przeciwnikiem Kujawianka Strzelno

W sobotę piłkarze Łokietka Brześć Kujawski rozegrają kolejny mecz ligowy. Do Brześcia przyjedzie Kujawianka Strzelno. Przy okazji meczu odbędzie się konkurs rodzinny Zabierz rodzinę na mecz”. Po spotkaniu zagrają również młodzicy.

W sobotę, 2 listopada, kibice w Brześciu Kujawskim będą mieli okazję obejrzeć aż dwa mecze. O godzinie 11 rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ligowych seniorów. Na boisko stadionu miejskiego wybiegną zawodnicy Łokietka i Kujawianki Strzelno. Drużyna ze Strzelna nie prezentuje się ostatnio dobrze. Podopieczni Macieja Niewiadomskiego zajmują dopiero przedostatnią pozycję w ligowej tabeli z mizernym dorobkiem 8 punktów. Na wyjazdach Kujawianka nie wygrała jeszcze meczu, nie zdobyła punktu i strzeliła tylko dwie bramki.

Łokietek, w dwóch ostatnich meczach mierzył się z rywalami z „górnej półki”. Najpierw pokonał po zaciętym meczu Kujawiaka Kowal (3:2), a tydzień temu rozegrał spotkanie z liderem tabeli, KS Brzozą. Spotkanie w Brzozie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:2. W sobotę zawodnicy z Brześcia będą więc chcieli wrócić na zwycięski szlak.

W minionym sezonie, podczas pojedynków obu drużyn, raz wygrywał Łokietek raz Kujawianka. Jesienią w Brześciu lepsi byli gospodarze (2:1), wiosną w Strzelnie wygrała Kujawianka (5:2)

W sobotę w trakcie meczu kibice zgromadzeni na stadionie będą mieli okazje wziąć udział w dwóch konkursach. W pierwszym, odbywającym się w trakcie całego meczu, wygrać będzie można voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie sportowym winnersklep.pl. Aby zdobyć nagrodę należy zrobić sobie wspólne zdjęcie z kimś kogo na mecz zabraliście i wrzucić je pod postem konkursowym na facebooku – wygrywa osoba z największą ilością reakcji pod zdjęciem. Drugi konkurs pn. „Traf piłką w poprzeczkę” odbędzie się w przerwie meczu.

Po zakończeniu meczu Łokietek – Kujawianka, o godzinie 14, swoje spotkanie rozegra grupa młodzików. Przeciwnikiem naszej, jak dotąd niepokonanej drużyny, będzie zespół Kujawy Kozy. Zachęcamy do wspierania również grup młodzieżowych.

Mecz V ligi pomiędzy Łokietkiem a Kujawianką Strzelno odbędzie się w sobotę, 2 listopada na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Początek meczu o godzinie 11. O 14 zapraszamy na mecz młodzików.

Polecamy

Wspierają Nas