Młodzicy po meczu w Lubaniu. Zobacz wspólne zdjęcie!

W piątek, młodzicy z Brześcia Kujawskiego rozegrali swój pierwszy mecz ligowy. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Marciniaka był zespół LTP Lubanie. Dzieci z Brześcia zaprezentowali się w nowych strojach.

Rozgrywki IV ligi Młodzików w okręgu włocławskim rozpoczęły się już tydzień temu. Młodzi reprezentanci Łokietka musieli jednak poczekać tydzień dłużej od swoich rówieśników z innych klubów zanim zaprezentowali się na boisku w boju o ligowe punkty. W pierwszej kolejce pauzowali.

Dopiero wczoraj, zespół pod opieką trenera Dawida Marciniaka wybiegł na boisko. W Lubaniu zmierzyli się z tamtejszym LTP. Nastroje były bardzo dobre, mimo że na boisko wynik był niekorzystny.

W meczu z LTP nasza młoda drużyna zaprezentowała się publiczności w nowych strojach. Jak się prezentują, to oceniamy Wam. Dla nas bomba.

Od lewej, górny rząd: Filip Łojewski, Piotr Kaniewski, Borys Osowski, Anna Sołtysińska, Mikołaj Witkowski, Marcin Sołtysiński, Tomasz Tomczak, Tobiasz Głowacki, Adam Podlewski, trener Dawid Marciniak
Od lewej, dolny rząd: Dominik Lewandowski, Bartłomiej Kulak, Yasar Demir, Tymon Lewandowski, Michał Lewandowski, Adam Kaniewski, Paweł Lewandowski, Wiktor Osiński