Ostatni mecz. GKS Łokietek zagra z Goplanią Inowrocław

To będzie ostatni mecz ligowy GKS Łokietek w tym roku. Lider klasy okręgowej zmierzy się w Inowrocławiu z Goplanią – mecz w sobotę o godzinie 13.

Szczęśliwie, wbrew powszechnym obawom związanych z szalejąca pandemią koronawirusa, uda się „dograć” rundę jesienną klasy okręgowej. W nadchodzący weekend zaplanowano mecze ostatniej kolejki w grupie drugiej. Lider rozgrywek, GKS Łokietek zmierzy się w niej z coraz lepiej spisującą się drużyną Goplanii Inowrocław. Mecz odbędzie się w sobotę (21 listopada) o godzinie 13.

Goplania Inowrocław, która przez większość rundy była czerwoną latarnią rozgrywek od kilku meczów rozpoczęła wędrówkę w górę tabeli. W ostatnich pięciu spotkaniach podopieczni Tomasza Wonorskiego nie doznali porażki i choć aż trzy z tych meczów zakończyły się remisami pozwoliło to inowrocławianom odbić się od dna i zająć 14 pozycję w tabeli. W sobotę Goplania Inowrocław stanie jednak przed bardzo trudnym zadaniem – będzie walczyć z Łokietkiem – niepokonaną i najskuteczniejszą drużyną tej części rozgrywek.

Faworytem spotkania jest GKS Łokietek Brześć Kujawski, ale poprzednie mecze, chociażby z GKS Baruchowo czy Ziemowitem Osięciny, pokazują jak trudno gra się zawodnikom Abbotta przeciwko drużynom z dolnej części tabeli. Należy pamiętać również o tym, że Łokietek w środku pola zagra bez Michała Skonieczngo, który pauzować będzie w tym meczu za kartki.

Mecz 17 kolejki klasy okręgowej pomiędzy Goplanią Inowrocław a Łokietkiem Brześć Kujawski zostanie rozegrane w sobotę, 21 listopada w Inowrocławiu. Początek meczu o godzinie 13. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Z wydarzenia przeprowadzona zostanie relacja live na portalu www.ki.info

Polecamy

Wspierają Nas