Oświadczenie

Drodzy Kibice,

z przykrością informujemy, że zgodnie z decyzją Wydziału Dyscypliny K-PZPN z dnia 27.10.2022 r. na nasz Klub została nałożona kara zakazu rozgrywania z udziałem publiczności dwóch kolejnych zawodów klasy okręgowej gr. II w sezonie 2022/2023 na własnym stadionie. Decyzja podyktowana została zachowaniem kilkorga „kibiców” naszego Klubu, którzy po ostatnim domowym meczu przeciwko Unii Gniewkowo, dopuścili się naruszenia nietykalności cielesnej zawodników i działaczy drużyny Gości.

Jako organizatorzy domowych rozgrywek za każdym razem staramy się dołożyć wszelkich starań, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno Kibicom obu drużyn, jak i wszystkim zawodnikom, działaczom oraz sędziom. Jak czas pokazał, były to działania niewystarczające, za co raz jeszcze pragniemy przeprosić zarówno gości z Gniewkowa, jak i naszych Kibiców, którzy nie mieli wpływu na zaistniałą sytuację. Ze swojej strony możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, by w przyszłości nie dochodziło do podobnych zdarzeń, które z pewnością będą niosły za sobą dużo poważniejsze konsekwencje.

W związku z powyższym informujemy, że dwa ostatnie mecze domowe rundy jesiennej sezonu 2022/2023, tj. mecz z Zootechnik Kołuda Wielka, który odbędzie się w dniu 5 listopada br. oraz mecz z Notecią Gębice, zaplanowany na dzień 19 listopada br. odbędą się bez udziału publiczności.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek” Brześć Kujawski

Polecamy

Wspierają Nas