Rezerwy: Grot Kowalki kolejnym rywalem rezerw

W sobotnie popołudnie piłkarze rezerw Łokietka wyjadą na kolejny mecz w ramach A-klasy. W dalekich Kowalkach zmierzą się z tamtejszym Grotem. Mecz odbędzie się w sobotę o 15.

Wyniki ostatnich meczów w drugiej grupie włocławskiej A-klasy sprawiły, że w grze o mistrzostwo jesieni jest nadal 8 drużyn. W czołówce panuje spory ścisk, bo nawet szósty zespół traci do lidera (Tłuchowia) tylko jeden punkt. Łokietek pozostaje w grze, ale trzeba byłoby odrobić 4 punkty. Po kolejne oczka zawodnicy Marcina Pałczyńskiego udadzą się do dalekich Kowalek. Tam, rezerwy naszej drużyny zagrają z Grotem, drużyną która obecnie zajmuje wysokie 3 miejsce (pięć zwycięstw, dwa remisy, 1 porażka). Zadanie przed naszą „dwójką” trudne, ale ta liga pokazała już, że tutaj każdy może wygrać z każdym i odwrotnie, tym bardziej, że trener Pałczyński prawdopodobnie dysponować będzie optymalnym składem.

Mecz w ramach 10 kolejki A-klasy pomiędzy Grotem Kowalki a Łokietkiem II Brześć Kujawski odbędzie się na boisku w Kowalkach, w sobotę, 19 października o godzinie 15. Zapraszamy.

Polecamy

Wspierają Nas