Ruszyły rozgrywki ligi okręgowej. Pierwszy mecz Łokietka w poniedziałek

Rozpoczęły się rozgrywki ligi okręgowej sezonu 2021/22. O mistrzostwo klasy okręgowej rywalizować będzie w tym roku 16 drużyn. Za nami pierwsze mecze inauguracyjne, Łokietek pierwszy mecz rozegra dopiero w poniedziałek.

Ruszyły zmagania w kujawsko-pomorskiej klasie okręgowej, grupie II. Większość meczów została rozegrana w sobotę, 14 sierpnia, tylko jeden mecz z bieżącej kolejki zostanie rozegrany później – na prośbę obu drużyn mecz pomiędzy Łokietkiem Brześć Kujawski a GKS Baruchowo przełożono na poniedziałek, 16 sierpnia.

W pierwszym meczu nowego sezonu GKS Łokietek zmierzy się więc z drużyną, która w rozgrywkach „okręgówki” występuje regularnie i nierzadko potrafi napsuć krwi rywalom, szczególnie tym z górnej części ligowej tabeli. W ubiegłym sezonie GKS Łokietek rozegrał z GKS Baruchowo dwa mecze, jeden jesienią, wówczas w Brześciu Kujawskim padł remis 1-1, i jeden wiosną – zwycięstwo Łokietka 4-2.

Mecz pierwszej kolejki klasy okręgowej pomiędzy GKS Łokietek a GKS Baruchowo na prośbę obu drużyn został przeniesiony na poniedziałek, 16 sierpnia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 i zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Polecamy

Wspierają Nas