Seniorzy: rezerwy zagrają w sobotę, pierwszy zespół w niedzielę

W sobotę i w niedzielę swoje mecze rozegrają drużyny seniorów. W sobotę w Brześciu zagrają rezerwy, w niedzielę w Szubinie.

Jako pierwsi weekendowe zmagania w lidze rozpoczną rezerwy. W sobotę w Brześciu Kujawskim drugi zespół seniorów rozegra mecz z Wichrem Wielgie. Po dwóch ostatnich zwycięstwach podopieczni Marcina Pałczyńskiego zajmują 3 miejsce w tabeli z imponującym wynikiem 13 strzelonych bramek (więcej ma tylko lider, Tłuchowia). Wicher zajmuje 2 miejsce i jak dotąd wygrał wszystko. Piłkarze z Wielgiego pokonali wysoko nawet faworyzowanego Kujawiaka Kruszyn (4:1), to stawia tę drużynę w roli faworyta sobotniego spotkania.

Mecz rezerw z Wichrem Wielgie odbędzie się w sobotę, 7 września na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Początek o 16.

Pierwszy zespół swoje spotkanie rozegra dopiero w niedzielę. Tym razem piątoligowcy zmierzą się na wyjeździe z Szubinianką Szubin. Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z jednym punktem na koncie (zremisowany mecz z GKS Baruchowo). Drużyna z Pałuk w czterech rozegranych dotąd meczach straciła już 16 bramek, więcej (21) ma tylko Ziemowit Osięciny. Zła dyspozycja Szubinianki na początku obecnego sezonu to kontynuacja słabej formy z końcówki ubiegłego. Na zakończenie ubiegłorocznych rozgrywek Łokietek w Szubinie pokonał Szubiniankę aż 7:0, a mecz Szubinianki z LTP nie odbył się i został zweryfikowany jako walkower dla drużyny z Lubania.

Łokietek po 4 meczach zgromadził 9 punktów i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligi i jeśli mielibyśmy wziąć pod uwagę tylko pozycję w tabeli to Łokietek jest faworytem tego meczu. Należy jednak pamiętać, że w tygodniu piłkarze Abbotta rozegrali szalony mecz pucharowy z Mieniem Lipno, który zakończył się dopiero po dogrywce – piłkarze mają więc 120 minut w nogach.

Mecz pierwszego zespołu z Szubinianką Szubin odbędzie się w niedzielę, 8 września w Szubinie. Początek meczu o godzinie 16.

Polecamy

Wspierają Nas