C1 Trampkarz

Kadra

1. Gabriel Boniec
2. Filip Czajkowski
3. Yasar Demir
4. Hubert Głowacki
5. Tobiasz Głowacki
6. Adam Kaniewski
7. Piotr Kaniewski
8. Michał Lewandowski
9. Paweł Lewandowski
10. Tymon Lewandowski
11. Kacper Malinowski
12. Maciej Mańkowski
13. Adam Podlewski
14. Krzysztof Przewłoka
15. Michał Rybski
16. Dorian Smoliński
17. Marcin Sołtysiński
18. Tomasz Tomczak
19. Bartłomiej Ujzadowski
20. Alan Urbański
21. Mikołaj Witkowski
22. Marcel Woźniak

Pełna tabela

Poz. Nazwa klubu Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki S:W Pkt.
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
1 Łokietek Brześć Kujawski 6 5 1 0 21:4 16
2 Sadownik Waganiec 6 3 0 3 15:19 9
3 LTP Lubanie 6 1 2 3 8:15 5
4 Kujawianka Izbica Kujawska 6 1 1 4 15:21 4

Wyniki i terminarz spotkań

Najbliższy mecz zaznaczony na żółto 

Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Łokietek Brześć Kujawski (Brześć Kujawski, Traugutta 29)
1:1
LTP Lubanie
16:30 06.09.2019
Sadownik Waganiec
GKS Sadownik Waganiec (Zbrachlin )
3:7
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 20.10.2019
Kolejka 2
Sadownik Waganiec
GKS Sadownik Waganiec (Zbrachlin )
0:2
 
Łokietek Brześć Kujawski
17:00 10.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
2:3
LTP Lubanie
14.09.2019
Kolejka 3
LTP Lubanie
 (Lubanie 61)
3:5
Sadownik Waganiec
16:30 18.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
 
7:1
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 21.09.2019
Kolejka 4
LTP Lubanie
 (Lubanie 61)
0:3
Łokietek Brześć Kujawski
16:30 27.09.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
2:4
Sadownik Waganiec
28.09.2019
Kolejka 5
LTP Lubanie
LTP Lubanie (Lubanie 61)
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
11:00 05.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
 
5:0
Sadownik Waganiec
26.10.2019 g. 16:00
Kolejka 6
Sadownik Waganiec
GKS Sadownik Waganiec (Zbrachlin )
3:0
LTP Lubanie
16:00 08.10.2019
Kujawianka Izbica Kujawska
 
2:3
Łokietek Brześć Kujawski
13.10.2019 g. 11.00