W 7 kolejce Łokietek zmierzy się ze Zdrojem Ciechocinek

W 7 kolejce V ligi Łokietek zmierzy się na wyjeździe ze Zdrojem Ciechocinek. Mecz odbędzie się w sobotę o 16. Optymalnego składu jednak nie będzie, w Łokietku zabraknie kilku podstawowych zawodników.

W sobotę Łokietek zmierzy się ze Zdrojem Ciechocinek, drużyną, która jeszcze 7 tygodni temu nie była pewna gry w „okręgówce” – wszystko przez zawirowania w zarządzie klubu i problemy kadrowe po odejściu trenera. Ostatecznie chłopaki z Ciechocinka rozpoczęli rozgrywki (prawie bez treningów) i z meczu na mecz powoli się „rozkręcają”. Do ideału jeszcze daleko, bo Zdrój w lidze zajmuje dopiero 13 miejsce, wygrał tylko jeden mecz (ze słabą Szubinianką 3:0) i po remisach urwał punkty Lubieniance (3:3) i Goplanii (1:1).

Łokietek jak dotąd spisuje się dobrze. Na 6 rozegranych meczów, przegrał tylko jeden (z LTP 2:1) i jeden zremisował (Gopło 2:2), pozostałe spotkania to triumfy piłkarzy Billego Abbotta. 13 zgromadzonych punktów klasyfikuje zespół z Brześcia na wysokim 4 miejscu w tabeli. W sobotę Łokietek ze Zdrojem powinien sobie poradzić gdyby wystąpił w optymalnym składzie, ale tak nie będzie. Absencje zawodników spowodowane kontuzjami – podstawowy obrońca Łukasz Lewandowski doznał urazu w meczu z Gopłem – i obowiązkami służbowymi (Michał Skonieczny) oraz sprawami prywatnymi zawodników (Piotr Kłobukowski, Marcin Dorsz) zwiastują, że nie będzie to łatwy mecz dla piłkarzy Łokietka, tym bardziej, że będzie on rozgrywany na boisku rywala, w Ciechocinku.

Mecz 7 kolejki ligi okręgowej pomiędzy Zdrojem Ciechocinek a Łokietkiem odbędzie się w sobotę, 21 września na stadionie w Ciechocinku. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.

Tym kibicom, którzy nie będą mogli śledzić meczu pierwszego zespołu na żywo na stadionie w Ciechocinku, proponujemy niedzielny mecz rezerw, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Rezerwy zagrają o w niedziele o godzinie 11 z Wiślaninem Bobrowniki.

Polecamy

Wspierają Nas