Wisła Dobrzyń kolejnym rywalem Łokietka

W sobotę, 12 września GKS Łokietek rozegra kolejny ważny mecz w drodze po mistrzostwo ligi okręgowej. O godzinie 16 na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim ekipa Billego Abbotta podejmie Wisłę Dobrzyń.

Sobotni rywal Łokietka sezon rozpoczął bardzo dobrze. Na sześć rozegranych kolejek drużyna z Dobrzynia zgromadziła już 13 punktów, co plasuje zespół Marka Bolimowskiego na 4 miejscu w tabeli. Dwa ostatnie mecze Wisły można zakwalifikować jako porażki. W 5 kolejce wiślacy polegli „u siebie” słabemu LTP Lubanie (4-1) a w ostatniej serii spotkań zremisowali z beniaminkiem Tlochovią Tłuchowo (2-2). Dwie bramki dla Tłuchovii padły dopiero w doliczonym czasie gry i gdyby nie bramka samobójcza zawodnika z Tłuchowa, Łukasza Uczciwka, Wisła by ten mecz przegrała.

W sobotę, piłkarze Bolimowskiego na pewno będą chcieli wrócić na dobre tory i urwać chociażby punkt Łokietkowi. Dla zawodników z Brześcia Kujawskiego mecze z Wisłą były zawsze niewygodne, zapowiada się Nam bardzo ciekawy mecz.

Mecz 7 kolejki ligi okręgowej, grupy II pomiędzy Łokietkiem Brześć Kujawski a Wisłą Dobrzyń odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Początek meczu o godzinie 16. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Obowiązują obostrzenia sanitarne.

Polecamy

Wspierają Nas