Zapisz się na I Bieg Niepodległości!

Brześć Kujawski po raz kolejny zaprasza biegaczy do wspólnego startu. Tym razem okazją będzie organizowany po raz pierwszy Bieg Niepodległości na dystansie 5 km, upamiętniający 99.

Rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Burmistrz Brześcia Kujawskiego, Starosta Włocławski oraz Gminny Klub Sportowy „Łokietek” zapraszają na I Bieg Niepodległości w Brześciu Kujawskim, który odbędzie się w ramach powiatowych obchodów Narodowego Święta.

Organizatorzy pragną zachęcić do wspólnej zabawy w duchu zdrowej rywalizacji sportowej. – Mamy nadzieję, że po sukcesie jaki odniósł memoriał im. Czesława Wasielewskiego kolejna impreza sportowa organizowana w Brześciu Kujawskim znajdzie miejsce w kalendarzu wielu biegaczy.

Przewidujemy fantastyczną oprawę godną Narodowego Święta Niepodległości oraz dla wszystkich uczestników wyjątkowe medale będące z całą pewnością unikatem wśród takich imprez – mówi Tomasz Chymkowski, Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Promocji Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim.

Bieg odbędzie się na dystansie 5 km, start i meta usytuowane będą przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim. Szczegółowa trasa biegu dostępna jest na stronie internetowej http://www.memorial.brzesckujawski.pl

Impreza ma charakter otwarty. W I Biegu Niepodległości mogą wystartować zawodnicy mający ukończone 16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie http://www.supersport.com.pl/zapisy.

Zgłoszenia online zostaną zawieszone w dniu 6 listopada 2017 r. o godz. 24.00. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe tylko w Biurze Zawodów w dniu Biegu, pod warunkiem dostępności miejsc. Limit uczestników biegu wynosi 250 osób.

Opłatę startową ustalono na kwotę: 30 zł – wpłata na konto bankowe Organizatora dokonywana do 10 listopada 2017 lub 40 zł – wpłata gotówkowa w Biurze Zawodów w dniu Biegu. Z opłaty zwolnieni są goście zaproszeni przez organizatora oraz osoby powyżej 70. roku życia.

Więcej informacji o biegu można znaleźć na stronie http://www.memorial.brzesckujawski.pl

 

Polecamy

Wspierają Nas