Data |
Kolejka |
Gospodarze |
Gole gospodarzy |
Gole gosci |
Goscie |
29 sierpnia, 18:00 |
1 |
Pomorzanin Serock |
3 |
2 |
Lider Włocławek |
5 sierpnia, 11:00 |
1 |
Pomorzanin Toruń |
0 |
5 |
Chemik Bydgoszcz |
5 sierpnia, 17:00 |
1 |
Lech Rypin |
1 |
1 |
Cuiavia Inowrocław |
5 sierpnia, 11:00 |
1 |
Start Pruszcz |
1 |
1 |
Tłuchowia Tłuchowo |
4 sierpnia, 18:30 |
1 |
Chełminianka Chełmno |
2 |
1 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
5 sierpnia, 17:00 |
1 |
Unia Wąbrzeźno |
0 |
3 |
Wda Świecie |
5 sierpnia, 13:00 |
1 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
4 |
1 |
Pogoń Mogilno |
5 sierpnia, 11:00 |
1 |
Polonia Bydgoszcz |
1 |
3 |
Sparta Brodnica |
5 sierpnia, 11:00 |
1 |
Łokietek Brześć Kujawski |
5 |
2 |
Noteć Łabiszyn |
12 sierpnia, 16:00 |
2 |
Lider Włocławek |
1 |
4 |
Noteć Łabiszyn |
12 sierpnia, 11:00 |
2 |
Sparta Brodnica |
2 |
2 |
Łokietek Brześć Kujawski |
12 sierpnia, 15:00 |
2 |
Pogoń Mogilno |
4 |
0 |
Polonia Bydgoszcz |
12 sierpnia, 12:00 |
2 |
Wda Świecie |
5 |
0 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
12 sierpnia, 16:00 |
2 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
1 |
2 |
Unia Wąbrzeźno |
12 sierpnia, 13:00 |
2 |
Tłuchowia Tłuchowo |
5 |
0 |
Chełminianka Chełmno |
12 sierpnia, 16:00 |
2 |
Cuiavia Inowrocław |
3 |
5 |
Start Pruszcz |
12 sierpnia, 12:00 |
2 |
Chemik Bydgoszcz |
2 |
0 |
Lech Rypin |
12 sierpnia, 13:00 |
2 |
Pomorzanin Serock |
4 |
0 |
Pomorzanin Toruń |
15 sierpnia, 11:00 |
3 |
Pomorzanin Toruń |
2 |
1 |
Lider Włocławek |
15 sierpnia, 12:00 |
3 |
Lech Rypin |
0 |
0 |
Pomorzanin Serock |
15 sierpnia, 17:15 |
3 |
Start Pruszcz |
1 |
0 |
Chemik Bydgoszcz |
15 sierpnia, 12:00 |
3 |
Chełminianka Chełmno |
1 |
1 |
Cuiavia Inowrocław |
15 sierpnia, 17:00 |
3 |
Unia Wąbrzeźno |
0 |
0 |
Tłuchowia Tłuchowo |
15 sierpnia, 13:00 |
3 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
1 |
2 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
15 sierpnia, 11:00 |
3 |
Polonia Bydgoszcz |
1 |
3 |
Wda Świecie |
15 sierpnia, 11:00 |
3 |
Łokietek Brześć Kujawski |
0 |
0 |
Pogoń Mogilno |
15 sierpnia, 12:00 |
3 |
Noteć Łabiszyn |
2 |
4 |
Sparta Brodnica |
19 sierpnia, 17:00 |
4 |
Lider Włocławek |
1 |
5 |
Sparta Brodnica |
19 sierpnia, 15:00 |
4 |
Pogoń Mogilno |
2 |
1 |
Noteć Łabiszyn |
19 sierpnia, 12:00 |
4 |
Wda Świecie |
4 |
1 |
Łokietek Brześć Kujawski |
19 sierpnia, 16:00 |
4 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
3 |
1 |
Polonia Bydgoszcz |
20 sierpnia, 17:00 |
4 |
Tłuchowia Tłuchowo |
1 |
1 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
19 sierpnia, 16:00 |
4 |
Cuiavia Inowrocław |
3 |
0 |
Unia Wąbrzeźno |
19 sierpnia, 12:00 |
4 |
Chemik Bydgoszcz |
7 |
0 |
Chełminianka Chełmno |
19 sierpnia, 13:00 |
4 |
Pomorzanin Serock |
1 |
1 |
Start Pruszcz |
19 sierpnia, 16:00 |
4 |
Lech Rypin |
2 |
1 |
Pomorzanin Toruń |
26 sierpnia, 16:00 |
5 |
Lech Rypin |
3 |
1 |
Lider Włocławek |
25 sierpnia, 18:00 |
5 |
Start Pruszcz |
6 |
0 |
Pomorzanin Toruń |
26 sierpnia, 12:00 |
5 |
Chełminianka Chełmno |
0 |
2 |
Pomorzanin Serock |
26 sierpnia, 17:00 |
5 |
Unia Wąbrzeźno |
0 |
0 |
Chemik Bydgoszcz |
26 sierpnia, 16:00 |
5 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
1 |
1 |
Cuiavia Inowrocław |
27 sierpnia, 15:00 |
5 |
Polonia Bydgoszcz |
2 |
2 |
Tłuchowia Tłuchowo |
25 sierpnia, 18:00 |
5 |
Łokietek Brześć Kujawski |
1 |
1 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
26 sierpnia, 14:00 |
5 |
Noteć Łabiszyn |
0 |
4 |
Wda Świecie |
26 sierpnia, 16:00 |
5 |
Sparta Brodnica |
3 |
2 |
Pogoń Mogilno |
2 września, 12:00 |
6 |
Lider Włocławek |
1 |
11 |
Pogoń Mogilno |
2 września, 15:00 |
6 |
Wda Świecie |
4 |
1 |
Sparta Brodnica |
2 września, 15:00 |
6 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
1 |
2 |
Noteć Łabiszyn |
2 września, 11:00 |
6 |
Tłuchowia Tłuchowo |
1 |
0 |
Łokietek Brześć Kujawski |
2 września, 16:00 |
6 |
Cuiavia Inowrocław |
1 |
1 |
Polonia Bydgoszcz |
2 września, 12:00 |
6 |
Chemik Bydgoszcz |
4 |
0 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
2 września, 11:00 |
6 |
Pomorzanin Serock |
3 |
0 |
Unia Wąbrzeźno |
2 września, 11:00 |
6 |
Pomorzanin Toruń |
0 |
1 |
Chełminianka Chełmno |
2 września, 16:00 |
6 |
Lech Rypin |
0 |
3 |
Start Pruszcz |
8 września, 17:00 |
7 |
Start Pruszcz |
6 |
0 |
Lider Włocławek |
8 września, 17:30 |
7 |
Chełminianka Chełmno |
0 |
5 |
Lech Rypin |
9 września, 17:00 |
7 |
Unia Wąbrzeźno |
3 |
1 |
Pomorzanin Toruń |
9 września, 12:00 |
7 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
2 |
2 |
Pomorzanin Serock |
10 września, 15:30 |
7 |
Polonia Bydgoszcz |
0 |
1 |
Chemik Bydgoszcz |
9 września, 17:00 |
7 |
Łokietek Brześć Kujawski |
1 |
1 |
Cuiavia Inowrocław |
9 września, 13:30 |
7 |
Noteć Łabiszyn |
2 |
4 |
Tłuchowia Tłuchowo |
9 września, 15:00 |
7 |
Sparta Brodnica |
3 |
2 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
9 września, 16:00 |
7 |
Pogoń Mogilno |
1 |
2 |
Wda Świecie |
16 września, 12:00 |
8 |
Lider Włocławek |
0 |
5 |
Wda Świecie |
16 września, 15:00 |
8 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
3 |
2 |
Pogoń Mogilno |
16 września, 16:00 |
8 |
Tłuchowia Tłuchowo |
4 |
2 |
Sparta Brodnica |
17 września, 12:00 |
8 |
Cuiavia Inowrocław |
3 |
0 |
Noteć Łabiszyn |
17 września, 12:00 |
8 |
Chemik Bydgoszcz |
5 |
0 |
Łokietek Brześć Kujawski |
16 września, 17:30 |
8 |
Pomorzanin Serock |
1 |
2 |
Polonia Bydgoszcz |
16 września, 11:00 |
8 |
Pomorzanin Toruń |
2 |
3 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
16 września, 12:00 |
8 |
Lech Rypin |
0 |
1 |
Unia Wąbrzeźno |
16 września, 15:00 |
8 |
Start Pruszcz |
3 |
1 |
Chełminianka Chełmno |
23 września, 12:00 |
9 |
Chełminianka Chełmno |
3 |
1 |
Lider Włocławek |
23 września, 11:00 |
9 |
Unia Wąbrzeźno |
2 |
1 |
Start Pruszcz |
23 września, 15:00 |
9 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
2 |
1 |
Lech Rypin |
23 września, 11:00 |
9 |
Polonia Bydgoszcz |
9 |
1 |
Pomorzanin Toruń |
23 września, 15:00 |
9 |
Łokietek Brześć Kujawski |
1 |
1 |
Pomorzanin Serock |
24 września, 13:00 |
9 |
Noteć Łabiszyn |
1 |
2 |
Chemik Bydgoszcz |
23 września, 15:00 |
9 |
Sparta Brodnica |
2 |
2 |
Cuiavia Inowrocław |
23 września, 16:00 |
9 |
Pogoń Mogilno |
1 |
2 |
Tłuchowia Tłuchowo |
21 września, 17:15 |
9 |
Wda Świecie |
2 |
1 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
30 września, 12:00 |
10 |
Lider Włocławek |
4 |
0 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
1 października, 14:00 |
10 |
Tłuchowia Tłuchowo |
0 |
2 |
Wda Świecie |
30 września, 12:00 |
10 |
Cuiavia Inowrocław |
1 |
1 |
Pogoń Mogilno |
30 września, 12:00 |
10 |
Chemik Bydgoszcz |
1 |
0 |
Sparta Brodnica |
30 września, 16:00 |
10 |
Pomorzanin Serock |
1 |
2 |
Noteć Łabiszyn |
30 września, 11:00 |
10 |
Pomorzanin Toruń |
1 |
3 |
Łokietek Brześć Kujawski |
30 września, 14:00 |
10 |
Lech Rypin |
1 |
0 |
Polonia Bydgoszcz |
30 września, 11:00 |
10 |
Start Pruszcz |
2 |
1 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
30 września, 12:00 |
10 |
Chełminianka Chełmno |
0 |
2 |
Unia Wąbrzeźno |
7 października, 15:00 |
11 |
Unia Wąbrzeźno |
2 |
0 |
Lider Włocławek |
7 października, 14:00 |
11 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
3 |
3 |
Chełminianka Chełmno |
8 października, 15:30 |
11 |
Polonia Bydgoszcz |
2 |
1 |
Start Pruszcz |
7 października, 15:00 |
11 |
Łokietek Brześć Kujawski |
2 |
4 |
Lech Rypin |
7 października, 14:00 |
11 |
Noteć Łabiszyn |
4 |
0 |
Pomorzanin Toruń |
7 października, 14:30 |
11 |
Sparta Brodnica |
0 |
1 |
Pomorzanin Serock |
7 października, 15:30 |
11 |
Pogoń Mogilno |
0 |
4 |
Chemik Bydgoszcz |
8 października, 12:00 |
11 |
Wda Świecie |
0 |
1 |
Cuiavia Inowrocław |
7 października, 14:00 |
11 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
1 |
4 |
Tłuchowia Tłuchowo |
14 października, 12:00 |
12 |
Lider Włocławek |
0 |
6 |
Tłuchowia Tłuchowo |
15 października, 12:00 |
12 |
Cuiavia Inowrocław |
2 |
3 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
14 października, 12:00 |
12 |
Chemik Bydgoszcz |
1 |
3 |
Wda Świecie |
14 października, 14:00 |
12 |
Pomorzanin Serock |
1 |
3 |
Pogoń Mogilno |
14 października, 11:00 |
12 |
Pomorzanin Toruń |
0 |
3 |
Sparta Brodnica |
14 października, 14:00 |
12 |
Lech Rypin |
3 |
0 |
Noteć Łabiszyn |
14 października, 13:00 |
12 |
Start Pruszcz |
2 |
1 |
Łokietek Brześć Kujawski |
14 października, 14:00 |
12 |
Chełminianka Chełmno |
2 |
2 |
Polonia Bydgoszcz |
14 października, 15:00 |
12 |
Unia Wąbrzeźno |
1 |
2 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
21 października, 12:30 |
13 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
3 |
0 |
Lider Włocławek |
21 października, 11:00 |
13 |
Polonia Bydgoszcz |
0 |
1 |
Unia Wąbrzeźno |
21 października, 11:00 |
13 |
Łokietek Brześć Kujawski |
3 |
1 |
Chełminianka Chełmno |
21 października, 13:00 |
13 |
Noteć Łabiszyn |
0 |
4 |
Start Pruszcz |
21 października, 13:00 |
13 |
Sparta Brodnica |
2 |
3 |
Lech Rypin |
21 października, 15:30 |
13 |
Pogoń Mogilno |
9 |
0 |
Pomorzanin Toruń |
21 października, 15:00 |
13 |
Wda Świecie |
3 |
2 |
Pomorzanin Serock |
21 października, 14:00 |
13 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
0 |
3 |
Chemik Bydgoszcz |
22 października, 13:00 |
13 |
Tłuchowia Tłuchowo |
1 |
2 |
Cuiavia Inowrocław |
28 października, 12:00 |
14 |
Lider Włocławek |
1 |
5 |
Cuiavia Inowrocław |
28 października, 12:00 |
14 |
Chemik Bydgoszcz |
1 |
0 |
Tłuchowia Tłuchowo |
28 października, 11:00 |
14 |
Pomorzanin Serock |
5 |
1 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
28 października, 11:00 |
14 |
Pomorzanin Toruń |
1 |
4 |
Wda Świecie |
28 października, 14:00 |
14 |
Lech Rypin |
5 |
1 |
Pogoń Mogilno |
28 października, 12:00 |
14 |
Start Pruszcz |
5 |
3 |
Sparta Brodnica |
29 października, 12:00 |
14 |
Chełminianka Chełmno |
0 |
2 |
Noteć Łabiszyn |
28 października, 14:00 |
14 |
Unia Wąbrzeźno |
1 |
2 |
Łokietek Brześć Kujawski |
28 października, 12:30 |
14 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
4 |
0 |
Polonia Bydgoszcz |
4 listopada, 11:00 |
15 |
Polonia Bydgoszcz |
5 |
0 |
Lider Włocławek |
4 listopada, 11:00 |
15 |
Łokietek Brześć Kujawski |
1 |
3 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
4 listopada, 13:00 |
15 |
Noteć Łabiszyn |
0 |
3 |
Unia Wąbrzeźno |
4 listopada, 13:00 |
15 |
Sparta Brodnica |
3 |
0 |
Chełminianka Chełmno |
4 listopada, 13:00 |
15 |
Pogoń Mogilno |
7 |
2 |
Start Pruszcz |
4 listopada, 13:00 |
15 |
Wda Świecie |
5 |
0 |
Lech Rypin |
4 listopada, 13:00 |
15 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
4 |
2 |
Pomorzanin Toruń |
5 listopada, 13:00 |
15 |
Tłuchowia Tłuchowo |
0 |
1 |
Pomorzanin Serock |
4 listopada, 13:00 |
15 |
Cuiavia Inowrocław |
1 |
1 |
Chemik Bydgoszcz |
11 listopada, 12:00 |
16 |
Lider Włocławek |
0 |
3 |
Chemik Bydgoszcz |
11 listopada, 13:00 |
16 |
Pomorzanin Serock |
1 |
3 |
Cuiavia Inowrocław |
11 listopada, 11:00 |
16 |
Pomorzanin Toruń |
0 |
0 |
Tłuchowia Tłuchowo |
11 listopada, 13:00 |
16 |
Lech Rypin |
3 |
0 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
11 listopada, 12:00 |
16 |
Start Pruszcz |
1 |
3 |
Wda Świecie |
11 listopada, 13:00 |
16 |
Chełminianka Chełmno |
3 |
6 |
Pogoń Mogilno |
11 listopada, 12:00 |
16 |
Unia Wąbrzeźno |
1 |
1 |
Sparta Brodnica |
11 listopada, 12:30 |
16 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
1 |
1 |
Noteć Łabiszyn |
12 listopada, 14:00 |
16 |
Polonia Bydgoszcz |
4 |
4 |
Łokietek Brześć Kujawski |
19 listopada, 13:00 |
17 |
Łokietek Brześć Kujawski |
6 |
2 |
Lider Włocławek |
18 listopada, 13:00 |
17 |
Noteć Łabiszyn |
1 |
4 |
Polonia Bydgoszcz |
18 listopada, 13:00 |
17 |
Sparta Brodnica |
1 |
3 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
27 marca, 15:30 |
17 |
Pogoń Mogilno |
1 |
3 |
Unia Wąbrzeźno |
18 listopada, 12:00 |
17 |
Wda Świecie |
2 |
0 |
Chełminianka Chełmno |
18 listopada, 12:00 |
17 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
4 |
2 |
Start Pruszcz |
18 listopada, 13:00 |
17 |
Tłuchowia Tłuchowo |
5 |
0 |
Lech Rypin |
18 listopada, 13:00 |
17 |
Cuiavia Inowrocław |
6 |
0 |
Pomorzanin Toruń |
18 listopada, 12:00 |
17 |
Chemik Bydgoszcz |
1 |
1 |
Pomorzanin Serock |
|
18 |
Lider Włocławek |
0 |
3 |
Pomorzanin Serock |
9 marca, 12:00 |
18 |
Chemik Bydgoszcz |
3 |
0 |
Pomorzanin Toruń |
9 marca, 15:00 |
18 |
Cuiavia Inowrocław |
2 |
0 |
Lech Rypin |
9 marca, 14:00 |
18 |
Tłuchowia Tłuchowo |
6 |
0 |
Start Pruszcz |
9 marca, 13:00 |
18 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
1 |
0 |
Chełminianka Chełmno |
9 marca, 12:00 |
18 |
Wda Świecie |
3 |
1 |
Unia Wąbrzeźno |
9 marca, 15:30 |
18 |
Pogoń Mogilno |
6 |
0 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
9 marca, 15:00 |
18 |
Sparta Brodnica |
1 |
1 |
Polonia Bydgoszcz |
9 marca, 12:00 |
18 |
Noteć Łabiszyn |
2 |
1 |
Łokietek Brześć Kujawski |
|
19 |
Noteć Łabiszyn |
3 |
0 |
Lider Włocławek |
16 marca, 13:00 |
19 |
Łokietek Brześć Kujawski |
1 |
3 |
Sparta Brodnica |
16 marca, 12:15 |
19 |
Polonia Bydgoszcz |
5 |
2 |
Pogoń Mogilno |
16 marca, 14:00 |
19 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
0 |
1 |
Wda Świecie |
16 marca, 15:00 |
19 |
Unia Wąbrzeźno |
2 |
0 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
16 marca, 14:00 |
19 |
Chełminianka Chełmno |
2 |
6 |
Tłuchowia Tłuchowo |
16 marca, 14:00 |
19 |
Start Pruszcz |
3 |
1 |
Cuiavia Inowrocław |
16 marca, 12:00 |
19 |
Lech Rypin |
0 |
1 |
Chemik Bydgoszcz |
16 marca, 11:00 |
19 |
Pomorzanin Toruń |
1 |
4 |
Pomorzanin Serock |
|
20 |
Lider Włocławek |
0 |
3 |
Pomorzanin Toruń |
23 marca, 14:00 |
20 |
Pomorzanin Serock |
1 |
3 |
Lech Rypin |
23 marca, 12:00 |
20 |
Chemik Bydgoszcz |
2 |
0 |
Start Pruszcz |
23 marca, 12:00 |
20 |
Cuiavia Inowrocław |
3 |
1 |
Chełminianka Chełmno |
23 marca, 17:00 |
20 |
Tłuchowia Tłuchowo |
7 |
1 |
Unia Wąbrzeźno |
23 marca, 13:00 |
20 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
3 |
3 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
23 marca, 14:00 |
20 |
Wda Świecie |
3 |
1 |
Polonia Bydgoszcz |
23 marca, 15:30 |
20 |
Pogoń Mogilno |
5 |
3 |
Łokietek Brześć Kujawski |
23 marca, 11:00 |
20 |
Sparta Brodnica |
0 |
1 |
Noteć Łabiszyn |
30 marca, 11:00 |
21 |
Pomorzanin Toruń |
1 |
3 |
Lech Rypin |
|
21 |
Sparta Brodnica |
3 |
0 |
Lider Włocławek |
30 marca, 14:00 |
21 |
Noteć Łabiszyn |
2 |
2 |
Pogoń Mogilno |
30 marca, 11:00 |
21 |
Łokietek Brześć Kujawski |
2 |
4 |
Wda Świecie |
30 marca, 12:30 |
21 |
Polonia Bydgoszcz |
3 |
1 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
30 marca, 12:00 |
21 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
1 |
5 |
Tłuchowia Tłuchowo |
30 marca, 16:00 |
21 |
Unia Wąbrzeźno |
0 |
0 |
Cuiavia Inowrocław |
30 marca, 12:00 |
21 |
Chełminianka Chełmno |
1 |
7 |
Chemik Bydgoszcz |
30 marca, 13:00 |
21 |
Start Pruszcz |
3 |
0 |
Pomorzanin Serock |
|
22 |
Lider Włocławek |
0 |
3 |
Lech Rypin |
6 kwietnia, 11:00 |
22 |
Pomorzanin Toruń |
0 |
3 |
Start Pruszcz |
6 kwietnia, 14:00 |
22 |
Pomorzanin Serock |
3 |
1 |
Chełminianka Chełmno |
6 kwietnia, 12:00 |
22 |
Chemik Bydgoszcz |
2 |
0 |
Unia Wąbrzeźno |
6 kwietnia, 12:00 |
22 |
Cuiavia Inowrocław |
0 |
2 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
7 kwietnia, 15:00 |
22 |
Tłuchowia Tłuchowo |
7 |
1 |
Polonia Bydgoszcz |
6 kwietnia, 14:00 |
22 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
2 |
0 |
Łokietek Brześć Kujawski |
6 kwietnia, 14:00 |
22 |
Wda Świecie |
1 |
1 |
Noteć Łabiszyn |
6 kwietnia, 17:00 |
22 |
Pogoń Mogilno |
2 |
1 |
Sparta Brodnica |
|
23 |
Pogoń Mogilno |
3 |
0 |
Lider Włocławek |
13 kwietnia, 15:00 |
23 |
Sparta Brodnica |
0 |
1 |
Wda Świecie |
14 kwietnia, 12:00 |
23 |
Noteć Łabiszyn |
5 |
1 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
13 kwietnia, 11:00 |
23 |
Łokietek Brześć Kujawski |
2 |
4 |
Tłuchowia Tłuchowo |
13 kwietnia, 17:30 |
23 |
Polonia Bydgoszcz |
1 |
1 |
Cuiavia Inowrocław |
13 kwietnia, 15:00 |
23 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
0 |
0 |
Chemik Bydgoszcz |
13 kwietnia, 17:00 |
23 |
Unia Wąbrzeźno |
3 |
1 |
Pomorzanin Serock |
13 kwietnia, 14:00 |
23 |
Chełminianka Chełmno |
2 |
0 |
Pomorzanin Toruń |
13 kwietnia, 13:00 |
23 |
Start Pruszcz |
1 |
3 |
Lech Rypin |
|
24 |
Lider Włocławek |
|
|
Start Pruszcz |
20 kwietnia, 16:00 |
24 |
Lech Rypin |
|
|
Chełminianka Chełmno |
20 kwietnia, 11:00 |
24 |
Pomorzanin Toruń |
|
|
Unia Wąbrzeźno |
20 kwietnia, 14:00 |
24 |
Pomorzanin Serock |
|
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
20 kwietnia, 12:00 |
24 |
Chemik Bydgoszcz |
|
|
Polonia Bydgoszcz |
20 kwietnia, 12:00 |
24 |
Cuiavia Inowrocław |
|
|
Łokietek Brześć Kujawski |
20 kwietnia, 16:00 |
24 |
Tłuchowia Tłuchowo |
|
|
Noteć Łabiszyn |
20 kwietnia, 14:00 |
24 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
|
Sparta Brodnica |
21 kwietnia, 12:00 |
24 |
Wda Świecie |
|
|
Pogoń Mogilno |
|
25 |
Wda Świecie |
|
|
Lider Włocławek |
|
25 |
Pogoń Mogilno |
|
|
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
25 |
Sparta Brodnica |
|
|
Tłuchowia Tłuchowo |
|
25 |
Noteć Łabiszyn |
|
|
Cuiavia Inowrocław |
|
25 |
Łokietek Brześć Kujawski |
|
|
Chemik Bydgoszcz |
|
25 |
Polonia Bydgoszcz |
|
|
Pomorzanin Serock |
|
25 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
|
Pomorzanin Toruń |
|
25 |
Unia Wąbrzeźno |
|
|
Lech Rypin |
|
25 |
Chełminianka Chełmno |
|
|
Start Pruszcz |
|
26 |
Lider Włocławek |
|
|
Chełminianka Chełmno |
|
26 |
Start Pruszcz |
|
|
Unia Wąbrzeźno |
|
26 |
Lech Rypin |
|
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
26 |
Pomorzanin Toruń |
|
|
Polonia Bydgoszcz |
|
26 |
Pomorzanin Serock |
|
|
Łokietek Brześć Kujawski |
|
26 |
Chemik Bydgoszcz |
|
|
Noteć Łabiszyn |
|
26 |
Cuiavia Inowrocław |
|
|
Sparta Brodnica |
|
26 |
Tłuchowia Tłuchowo |
|
|
Pogoń Mogilno |
|
26 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
|
Wda Świecie |
|
27 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
|
Lider Włocławek |
|
27 |
Wda Świecie |
|
|
Tłuchowia Tłuchowo |
|
27 |
Pogoń Mogilno |
|
|
Cuiavia Inowrocław |
|
27 |
Sparta Brodnica |
|
|
Chemik Bydgoszcz |
|
27 |
Noteć Łabiszyn |
|
|
Pomorzanin Serock |
|
27 |
Łokietek Brześć Kujawski |
|
|
Pomorzanin Toruń |
|
27 |
Polonia Bydgoszcz |
|
|
Lech Rypin |
|
27 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
|
Start Pruszcz |
|
27 |
Unia Wąbrzeźno |
|
|
Chełminianka Chełmno |
|
28 |
Lider Włocławek |
|
|
Unia Wąbrzeźno |
|
28 |
Chełminianka Chełmno |
|
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
28 |
Start Pruszcz |
|
|
Polonia Bydgoszcz |
|
28 |
Lech Rypin |
|
|
Łokietek Brześć Kujawski |
|
28 |
Pomorzanin Toruń |
|
|
Noteć Łabiszyn |
|
28 |
Pomorzanin Serock |
|
|
Sparta Brodnica |
|
28 |
Chemik Bydgoszcz |
|
|
Pogoń Mogilno |
|
28 |
Cuiavia Inowrocław |
|
|
Wda Świecie |
|
28 |
Tłuchowia Tłuchowo |
|
|
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
29 |
Tłuchowia Tłuchowo |
|
|
Lider Włocławek |
|
29 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
|
Cuiavia Inowrocław |
|
29 |
Wda Świecie |
|
|
Chemik Bydgoszcz |
|
29 |
Pogoń Mogilno |
|
|
Pomorzanin Serock |
|
29 |
Sparta Brodnica |
|
|
Pomorzanin Toruń |
|
29 |
Noteć Łabiszyn |
|
|
Lech Rypin |
|
29 |
Łokietek Brześć Kujawski |
|
|
Start Pruszcz |
|
29 |
Polonia Bydgoszcz |
|
|
Chełminianka Chełmno |
|
29 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
|
Unia Wąbrzeźno |
|
30 |
Lider Włocławek |
|
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
30 |
Unia Wąbrzeźno |
|
|
Polonia Bydgoszcz |
|
30 |
Chełminianka Chełmno |
|
|
Łokietek Brześć Kujawski |
|
30 |
Start Pruszcz |
|
|
Noteć Łabiszyn |
|
30 |
Lech Rypin |
|
|
Sparta Brodnica |
|
30 |
Pomorzanin Toruń |
|
|
Pogoń Mogilno |
|
30 |
Pomorzanin Serock |
|
|
Wda Świecie |
|
30 |
Chemik Bydgoszcz |
|
|
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
30 |
Cuiavia Inowrocław |
|
|
Tłuchowia Tłuchowo |
|
31 |
Cuiavia Inowrocław |
|
|
Lider Włocławek |
|
31 |
Tłuchowia Tłuchowo |
|
|
Chemik Bydgoszcz |
|
31 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
|
Pomorzanin Serock |
|
31 |
Wda Świecie |
|
|
Pomorzanin Toruń |
|
31 |
Pogoń Mogilno |
|
|
Lech Rypin |
|
31 |
Sparta Brodnica |
|
|
Start Pruszcz |
|
31 |
Noteć Łabiszyn |
|
|
Chełminianka Chełmno |
|
31 |
Łokietek Brześć Kujawski |
|
|
Unia Wąbrzeźno |
|
31 |
Polonia Bydgoszcz |
|
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
32 |
Lider Włocławek |
|
|
Polonia Bydgoszcz |
|
32 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
|
Łokietek Brześć Kujawski |
|
32 |
Unia Wąbrzeźno |
|
|
Noteć Łabiszyn |
|
32 |
Chełminianka Chełmno |
|
|
Sparta Brodnica |
|
32 |
Start Pruszcz |
|
|
Pogoń Mogilno |
|
32 |
Lech Rypin |
|
|
Wda Świecie |
|
32 |
Pomorzanin Toruń |
|
|
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
32 |
Pomorzanin Serock |
|
|
Tłuchowia Tłuchowo |
|
32 |
Chemik Bydgoszcz |
|
|
Cuiavia Inowrocław |
|
33 |
Chemik Bydgoszcz |
|
|
Lider Włocławek |
|
33 |
Cuiavia Inowrocław |
|
|
Pomorzanin Serock |
|
33 |
Tłuchowia Tłuchowo |
|
|
Pomorzanin Toruń |
|
33 |
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
|
Lech Rypin |
|
33 |
Wda Świecie |
|
|
Start Pruszcz |
|
33 |
Pogoń Mogilno |
|
|
Chełminianka Chełmno |
|
33 |
Sparta Brodnica |
|
|
Unia Wąbrzeźno |
|
33 |
Noteć Łabiszyn |
|
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
33 |
Łokietek Brześć Kujawski |
|
|
Polonia Bydgoszcz |
|
34 |
Lider Włocławek |
|
|
Łokietek Brześć Kujawski |
|
34 |
Polonia Bydgoszcz |
|
|
Noteć Łabiszyn |
|
34 |
Orlęta Aleksandrów Kujawski |
|
|
Sparta Brodnica |
|
34 |
Unia Wąbrzeźno |
|
|
Pogoń Mogilno |
|
34 |
Chełminianka Chełmno |
|
|
Wda Świecie |
|
34 |
Start Pruszcz |
|
|
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
34 |
Lech Rypin |
|
|
Tłuchowia Tłuchowo |
|
34 |
Pomorzanin Toruń |
|
|
Cuiavia Inowrocław |
|
34 |
Pomorzanin Serock |
|
|
Chemik Bydgoszcz |