Partnerzy

Zostań sponsorem!

Piłka nożna to bardzo popularny sport w naszym regionie, o czym świadczy liczba zawodników uprawiających tę dyscyplinę. W Łokietku piłkę nożną trenuję ponad sto dzieci a drużyna seniorska stała się marką rozpoznawalną lokalnie. 

Działalność Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek” od lat spotyka się z zaufaniem lokalnych samorządów i przedsiębiorców. Dobro lokalnego sportu nie jest im obojętne i za to chcemy im podziękować.

Partnerzy

Przyjaciele Łokietka

Partner techniczny

 

 

Jesteśmy klubem, który mocno prze do przodu. Z roku na rok przybywa dzieci, które pod okiem naszych trenerów mogą bezpiecznie się rozwijać. Chcemy to robić jak najlepiej. Oprócz dużego zaangażowania osób związanych z GKS Łokietek potrzebujemy również odpowiednich środków finansowych, by rozwijać się w sprzyjających warunkach. Jeśli chcieliby Państwo wspomóc rozwój młodych mieszkańców Brześcia Kujawskiego i dołączyć do naszej #RodzinyŁokietka zachęcamy do kontaktu.

Wobec niemałych kosztów utrzymania klubu, zwracamy się do wszystkich Państwa, którym dobro sportu w Brześciu Kujawskim nie jest obojętne o jakąkolwiek pomoc. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która przybliży Wam nasz klub. Każda bezinteresowna próba pomocy będzie przez nas mile widziana.