Przyjaciele Łokietka

Zostań sponsorem!

Piłka nożna to bardzo popularny sport w naszym regionie, o czym świadczy liczba zawodników uprawiających tę dyscyplinę. W Łokietku piłkę nożną trenuję ponad sto dzieci a drużyna seniorska stała się marką rozpoznawalną lokalnie. Poziom szkolenia młodzieży został również doceniony przez Polski Związek Piłki Nożnej przyznaniem brązowej gwiazdki PZPN.

GKS Łokietek to nie tylko piłka nożna. Z ogólnopolskimi sukcesami prowadzimy zajęcia boksu a także siatkówki i lekkiej atletyki. Jesteśmy największą organizacją sportową w Brześciu Kujawskim.

Działalność Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek” od lat spotyka się z zaufaniem lokalnych samorządów i przedsiębiorców. Dobro lokalnego sportu nie jest im obojętne i za to chcemy im podziękować.

Wspierają Nas

Partner techniczny

 

 

 

Jesteśmy klubem, który mocno prze do przodu. Z roku na rok przybywa dzieci, które pod okiem naszych trenerów mogą bezpiecznie się rozwijać. Chcemy to robić jak najlepiej. Oprócz dużego zaangażowania osób związanych z GKS Łokietek potrzebujemy również odpowiednich środków finansowych, by rozwijać się w sprzyjających warunkach. Jeśli chcieliby Państwo wspomóc rozwój młodych mieszkańców Brześcia Kujawskiego i dołączyć do naszej #RodzinyŁokietka zachęcamy do kontaktu.

Wobec niemałych kosztów utrzymania klubu, zwracamy się do wszystkich Państwa, którym dobro sportu w Brześciu Kujawskim nie jest obojętne o jakąkolwiek pomoc. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która przybliży Wam nasz klub. Każda bezinteresowna próba pomocy będzie przez nas mile widziana.

ZOBACZ OFERTĘ

 


Inne formy wsparcia – Klub „Przyjaciele Łokietka”

Klub „Przyjaciele Łokietka”, działający przy Gminnym Klubie Sportowym „Łokietek” to inicjatywa skierowana do osób prywatnych oraz małych przedsiębiorstw, które chciałyby wesprzeć finansowo rozwój Klubu.

Firmy lub osoby prywatne, które zechcą przystąpić do Klubu „Przyjaciele Łokietka” zobowiązują się do opłacania comiesięcznej składki, określonej w deklaracji członkowskiej, zyskując w ten sposób status Członka Klubu „Przyjaciele Łokietka” GKS Łokietek Brześć Kujawski.

Pobierz regulamin oraz kartę członkowską klubu