Goplania – Łokietek 3:1

W 11 kolejce ligi okręgowej Łokietek Brześć Kujawski uległa na wyjeździe Goplanii Inowrocław 3-1. Honorową bramkę dla Łokietka zdobył Dawid Marciniak.

Przez cały mecz to Inowrocławianie kontrolowali wynik meczu. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w 19 minucie – strzelcem bramki dla Goplanii został Arkadiusz Makowiecki. Tuż przed przerwą sędzia dał gospodarzom kolejną szanse na zdobycie bramki – podyktował rzut karny, którego nie wykorzystał Adam Rychlowski – piłka trafiła w słupek. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1-0.

W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się. To nadal Goplania była drużyną stwarzającą sobie więcej okazji. Już na początku drugiej połowy wynik spotkania powiększył Tomasz Sobolewski (49’) a w 64 minucie drugiego już karnego dla Goplanii tym razem wykorzystał Bartosz Głowacki. Honorowe trafienie dla Łokietka padło dopiero w doliczonym czasie gry. Strzelcem jedynej bramki dla drużyny z Brześcia Kujawskiego został Dawid Maciniak.