Kolejne zwycięstwo siatkarzy – wygrywają 3:1

Kolejne zwycięstwo siatkarzy GKS Łokietek. W zaległym meczu 8. kolejki Włocławskiej Branżowej Ligi Siatkówki zawodnicy GKS Łokietek wygrali 3:1 z zawodnikami zespołu NataliaSoft Włocławek. O krótki komentarz do meczu poprosiliśmy kapitana drużyny.

– Bardzo słabo weszliśmy w mecz, czego konsekwencją był przegrany pierwszy set oraz słabo rozpoczęty drugi. Dużo błędów z naszej strony, nasza pierwsza akcja po przyjęciu pozostawiała wiele do życzenia. W konsekwencji oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi i przez długi czas nie mogliśmy się przełamać. Po raz kolejny jednak w tym sezonie pokazaliśmy, że nie jesteśmy przypadkową drużyną i doprowadziliśmy do remisu 1-1. W mojej opinii był to kluczowy moment meczu, dał nam wiele spokoju oraz pozwolił poczuć się pewniej, co z punktu na punkt wyprowadzało zamieszanie w szeregach przeciwników. Sety trzeci i czwarty odbywały się już pod nasze dyktando. Narzuciliśmy włocławianom nasze warunki gry. Graliśmy dokładnie, zespołowo, ambitnie w bloku oraz obronie. Gratulacje po praz kolejny dla moich kolegów z drużyny, znów pokazali swój charakter oraz wysokie umiejętności – opowiedział o przebiegu meczu kapitan brzeskiego zespołu, Kamil Kuczyński.

Zwycięstwo nad NataliaSoft Włocławek było już siódmym zwycięstwem zawodników GKS Łokietek w obecnym sezonie Włocławskiej Branżowej Ligi Siatkówki, co pozwala im realnie myśleć o końcowym zwycięstwie w tych rozgrywkach.

Polecamy

Wspierają Nas