Lider Włocławek – GKS Łokietek 2:1

Łokietek Brześć Kujawski przegrał dziś, 14 lutego z występującym na co dzień w 4 lidze Liderem Włocławek 2-1. Bramkę dla Łokietka zdobył z rzutu karnego Rafał Matusiak.

Bramka dla Łokietka padła w 35 minucie, kiedy to Rafał Matusiak skutecznie wykorzystał rzut karny. Łokietek schodził „do szatni” prowadząc 1-0. W drugiej połowie piłkarze Lidera rozpoczęli odrabianie strat, wyrównali wynik a dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry wyszli na prowadzenie, które utrzymali już do końca spotkania – ta bramka padła w momencie, gdy w składzie Łokietka było aktualnie aż pięciu 15-latków i jeden 14-latek.

W składzie Łokietka wystąpili: Ciesielski, Sołtysiński, Bołkowiec, Szadłowski, Piwoński, Czarnecki, Gałka, Kamiński, Abbott, Mętlewicz, Pałczyński Marcin, Pałczyński Maciej, Kosztowny, Matusiak, Marciniak, Kraszewski, Gryczewski, zawodnik testowany