Łokietek po dogrywce awansował do III rundy OPP.

W drugiej rundzie Okręgowego Pucharu Polski Łokietek mierzył się z Kujawiakiem Kowal, drużyną teoretycznie silniejszą, bo występującą na co dzień w IV lidze. Emocji sportowych nie zabrakło – o awansie zadecydowała dopiero dogrywka. Łokietek wygrał całe spotkanie 3-1.

Wynik spotkania otworzył Billy Abbott w 32 minucie meczu, jednak przewaga brzeskiego zespołu nie trwała długo. Już cztery minuty później (36’) wyrównanie Gościom dał Łukasz Grube. W drugiej części regulaminowego czasu gry bramki już nie padły, by wyłonić ekipę, która walczyć będzie w kolejnych etapach Pucharu Polski konieczna była dogrywka. W dodatkowym czasie na gole też trzeba było czekać – dopiero w  103 i 109 minucie gry na listę strzelców wpisali się kolejno Dawid Marciniak i Billy Abbott.  Drużyna z Brześcia spokojnie „dowiozła” dwubramkową przewagę do końca meczu i tym samym wpisała się na listę klubów, które zagrają w kolejnej rundzie OPP.

ŁOKIETEK: Ciesielski (Sołtysiński 60) – Kosztowny, Czyżewski (46, Piwoński), Skonieczny, Gałka, Kłobukowski (60, Mętlewicz), Maciej Pałczyński, Dorsz, Gryczewski (91, Marciniak), Kraszewski (70, Kubiak), Abbott