Łokietek przegrywa sparing z Kujawiakiem. Pałczyński strzela karnego

W kolejnym sparingu Łokietek uległ Kujawiakowi Kowal 3-2. Bramki dla drużyny z Brześcia zdobywali Marcin Pałczyński i Dawid Marciniak.

W dniu dzisiejszym Łokietek Brześć Kujawski rozegrał kolejny sparing przed zbliżającą się dużymi krokami rundą wiosenną sezonu 2018/19. We Włocławku, podopieczni Billego Abbotta zmierzyli się z czwartoligowym Kujawiakiem Kowal. Zespół z Kowala na dwu bramkowe prowadzenie do przerwy wyprowadzili Łukasz Grube i Bartek Śmigiel. Po przerwie bramkę kontaktową zdobył z rzutu karnego Marcin Pałczyński. W ostatnim kwadransie meczu wynik na 3-1 podwyższył grający niegdyś w Łokietku Hubert Szymczak a chwilę przed końcowym gwizdkiem wynik na 3-2 ustalił zawodnik Łokietka, Dawid Marciniak.

Pojedynek sparingowy pomiędzy Łokietkiem a Kujawiakiem Kowal zakończył się wynikiem 3-2.