Łokietek wygrywa z Kujawiakiem Kruszyn. Urazy Marciniaka i Kamińskiego

W środowy wieczór na boisku OSiR we Włocławku Łokietek zmierzył się z Kujawiakiem Kruszyn. Mecz zakończył się zwycięstwem Łokietka 4:2 (2:0). W pierwszej części spotkania urazów doznali Marciniak i Kamiński.

Łokietek spotkanie z Kujawiakiem rozpoczął w składzie: Stawicki, Bołkowiec, Pałczyński Maciej, Koss, Kamiński, Mętlewicz, Kosztowny, Dorsz, Skonieczny, Chamryga, Marciniak. W 18 minucie urazu w kontakcie z zawodnikiem Kujawiaka doznał Dawid Marciniak, którego zmienił Szymon Gryczewski. W 25 minucie urazu doznał Kacper Kamiński, który też nie mógł kontynuować meczu. W jego miejsce pojawił się Tomasz Przybysz. Pierwsza połowę wygrał Łokietek 2:0.

W drugiej połowie na boisku zobaczyliśmy: w bramce młodego Alana Urbańskiego, Wilińskiego, Kłobukowskiego, Drążkowskiego, Przybysza, Lewandowskiego Pawła, Gałkę Kacpra, Smolińskiego, Abbotta, Chamrygę, Gryczewskiego.

Bramki dla Łokietka zdobywali: Gryczewski 2x, Skonieczny i Chamryga.