D1 Młodzik

Kadra

(kliknij by powiększyć)

1. Nowak Mikołaj
2. Kaniewski Adam
3. Kaniewski Piotr
4. Rybski Michał
5. Łojewski Filip
6. Osiński Wiktor
7. Demir Yasar
8. Gąsiorowski Ariel
9. Osowski Borys
10. Tomczak Tomek
11. Mikołaj Witkowski
12. Sołtysińska Ania
13. Podlewski Adam
14. Żurański Tomasz
15. Przewłoka Krzysztof
16. Lewandowski Tymon
17. Lewandowski Dominik
18. Głowacki Tobiasz
19. Kułak Bartłomiej
20. Malinowski Kacper
21. Lewandowski Paweł
22. Lewandowski Michał

Pełna tabela

Poz. Nazwa klubu Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki S:W Pkt.
Wybrany sezon: 2019/2020 Wybrana liga: Włocławek: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
1 Łokietek Brześć Kujawski 5 5 0 0 29:0 15
2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4 2 1 1 14:6 7
3 Ziemowit Osięciny 4 1 1 2 4:6 4
4 Tęcza Topólka 4 0 2 2 2:8 2
5 Kujawy Kozy 3 0 0 3 1:30 0

Wyniki i terminarz spotkań

Najbliższy mecz zaznaczony na żółto

Gospodarz
Miejsce spotkania
Wynik
Status meczu
Gość
Termin spotkania
Kolejka 9
Łokietek Brześć Kujawski
(Brześć Kujawski, Traugutta 29)
-:-
Mecz nie odbył się
Zjednoczeni Piotrków Kuj.
25.10.2019 g. 16.00
Ziemowit Osięciny
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawy Kozy
Pauza Tęcza Topólka
Kolejka 10
Kujawy Kozy
-:-
Mecz nie odbył się
Łokietek Brześć Kujawski
Zjednoczeni Piotrków Kuj.
-:-
Mecz nie odbył się
Tęcza Topólka
Pauzuje Ziemowit Osięciny
Kolejka 1
Tęcza Topólka
(Dębianki )
1:1
Ziemowit Osięciny
11:00 31.08.2019
Kujawy Kozy
1:12
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
31.08.2019
PAUZJE
-:-
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 2
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
 (Piotrków Kujawski, Kaliska 61)
1:0
Ziemowit Osięciny
09:00 07.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
3:0
Tęcza Topólka
16:00 19.09.2019
Kujawy Kozy
-:-
PAUZJE
Kolejka 3
Ziemowit Osięciny
(Osięciny, Sportowa )
0:4
Łokietek Brześć Kujawski
11:00 14.09.2019
Tęcza Topólka
-:-
Kujawy Kozy
17.09.2019
PAUZJE
-:-
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 4
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
(Piotrków Kujawski, Kaliska 61)
0:4
Łokietek Brześć Kujawski
09:00 21.09.2019
Kujawy Kozy
0:3
(wo)
Ziemowit Osięciny
11:30 21.09.2019
PAUZJE
-:-
Tęcza Topólka
Kolejka 5
Tęcza Topólka
1:1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
11:00 28.09.2019
Łokietek Brześć Kujawski
(Brześć Kujawski, Traugutta 29)
15:0
Kujawy Kozy
15:00 28.09.2019
Ziemowit Osięciny
-:-
PAUZJE
Kolejka 6
Ziemowit Osięciny
 (Osięciny, Sportowa )
-:-
Mecz nie odbył się
Tęcza Topólka
11:00 05.10.2019
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-:-
Mecz nie odbył się
Kujawy Kozy
05.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
-:-
PAUZJE
Kolejka 7
Tęcza Topólka
(Dębianki)
0:3
(wo)
Łokietek Brześć Kujawski
9:30 12.10.2019
Ziemowit Osięciny
(Osięciny, Sportowa )
-:-
Mecz nie odbył się
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
11:00 12.10.2019
PAUZJE
-:-
Kujawy Kozy
01.01.1970
Kolejka 8
Kujawy Kozy
-:-
Mecz nie odbył się
Tęcza Topólka
19.10.2019
Łokietek Brześć Kujawski
 
-:-
Mecz nie odbył się
Ziemowit Osięciny
20.10.2019 g. 12.00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-:-
PAUZJE