Nabór do sekcji sportowych GKS „Łokietek”!

Przypominamy, że nasz Klub prowadzi całoroczny nabór do sekcji sportowych: piłka nożna, lekkoatletyka, siatkówka i boks. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na bezpłatne zajęcia i treningi, odbywające się na terenie gminnych obiektów sportowych w Brześciu Kujawskim. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej. Gwarantujemy wysoki poziom szkolenia oraz świetną zabawę poprzez sport.

PIŁKA NOŻNA

GKS „Łokietek” zaprasza na zajęcia piłkarskie młodych zawodników w 4 grupach wiekowych:

– Skrzat (dzieci do 7. roku życia
– Żak (dzieci od 7. do 9. roku życia)
– Orlik (dzieci od 10. do 11. roku życia)
– Młodzik (młodzież od 12. do 13. roku życia)

Ponadto starszą młodzież i dorosłych zapraszamy na treningi drużyny seniorów.

LEKKOATLETYKA

Zajęcia z zakresu lekkiej atletyki prowadzone są w dwóch grupach wiekowych i dedykowane są uczniom z klas I-III szkół oraz IV-VI podstawowych. W okresie letnim (z wyłączeniem miesiąca lipca) treningi odbywają się 3 razy w tygodniu na Stadionie Miejskim, zimą lekkoatleci trenują w salach gimnastycznych przy SP1 oraz ZS nr 2 w Brześciu Kujawskim.

BOKS

Tych, którzy chcą spróbować się w mocniejszym sporcie – bez względu na wiek i prezentowany poziom sportowy, zapraszamy na treningi bokserskie, które przez cały rok (z wyjątkiem lipca) odbywają się 4 razy w tygodniu w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1.

SIATKÓWKA

Sporty drużynowe w naszym Klubie uzupełnia sekcja piłki siatkowej, która w naszym Klubie działa dwutorowo. Pierwszą część stanowią zajęcia z Mini Siatkówki, skierowane są do grupy dziewcząt z klas II-IV szkół podstawowych. Ponadto Klub posiada w swoich strukturach drużynę seniorów,  która na co dzień reprezentuje barwy „Łokietka” we Włocławskiej Branżowej Lidze Siatkówki. Informujemy, że po kilkumiesięcznej przerwie siatkówka dziewcząt z klas II-IV szkół podstawowych od września już na stałe powróci do naszego kalendarza.

Po szczegółowe informacje zapraszamy bezpośrednio do Trenerów (numery telefonów na stronie internetowej Klubu www.gkslokietek.brzesckujawski.pl w zakładce Kontakt)

Polecamy

Wspierają Nas