Ostatni mecz „domowy” tej jesieni. Łokietek zagra z rezerwami Pogoni Mogilno

W najbliższą sobotę GKS Łokietek rozegra ostatni w tym roku ligowy mecz w Brześciu Kujawskim. Przeciwnikiem Łokietka będą rezerwy Pogoni Mogilno. Mecz zaplanowano na godzinę 14.

Do zakończenia rudny jesiennej pozostały piątoligowcom już tylko dwa mecze. Po remisie w Pakości na tytuł najlepszej drużyny jesieni największe szanse ma nadal Notecianka i Łokietek i wydaję się, że o końcowym sukcesie jednej z tych drużyn zadecydują dwie ostatnie kolejki. W nieco lepszej sytuacji jest GKS Łokietek, któremu w kolejnych meczach przyjdzie się mierzyć z teoretycznie słabszymi rywalami (Pogonią II i Goplanią), w trudniejszej sytuacji jest Notecianka, która rozgrywać będzie jeszcze mecze z Notecią i Zdrojem.

W sobotę o godzinie 14 GKS Łokietek podejmie zespół rezerw Pogoni Mogilno. Pogoń zajmuje obecnie dobre, 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw drużyny z Mogilna. Co ciekawe, aż 6 z 7 tych wygranych spotkań zawodnicy Pogoni odnieśli w dni inne niż sobota – to prawdopodobnie wynik tego, że rezerwy – jeśli to możliwe – wspomagane są zawodnikami z pierwszej drużyny (4 liga).

W sobotę oba zespoły Pogoni rozgrywają swoje mecze w tym samym czasie na czym może zyskać GKS Łokietek.

Mecz pomiędzy GKS Łokietek a Pogonią II Mogilno odbędzie się w sobotę, 14 listopada o godzinie 14. Mecz odbywa się bez udziału publiczności.

Polecamy

Wspierają Nas