Pięściarze z Łokietka sparingowali w Warszawie.

Podopieczni sekcji bokserskiej działającej przy GKS Łokietek pod opieką trenera Jarosława Kapelińskiego wzięli udział w sparingach we warszawskim klubie bokserskim „Pięściarz”

Warszawskie sparingi były sprawdzianem i kolejnym doświadczeniem przed zbliżającymi się niebawem ważnymi zawodami dla brzeskich pięściarzy. Adrian Lewandowski przygotowuje się do eliminacji mistrzostw Europy, Wiktoria Woźniak do mistrzostw okręgu a Krystian Szymański do Pucharu Polski juniorów.

– Swój międzynarodowy sparing stoczył Adrian Lewandowski który w ostatnim czasie zrobił duży progres i pozwala to z dużymi nadziejami patrzeć w najbliższą przyszłość. Cenne lekcje i nowe doświadczenia wyciągnęli także Wiktoria Woźniak i Krystian Szymański – dzięki tym sparingom kontrolnym będzie im łatwiej zmagać się znaczących zawodach a mi jako trenerowi daje to cenny materiał do dalszej pracy i poprawy małych niedoskonałości – opowiadał po wizycie w Warszawie, trener sekcji bokserskiej, Jarosław Kapeliński.

W najbliższym czasie naszych pięściarzy czekają starcia sparingowe na ringach włocławskiego Startu a w niedzielę, 18 marca zawodnicy sekcji powalczą w oficjalnych zawodach w Szczecinie.

boks_gks łokietek

Polecamy

Wspierają Nas