Sędziowie wypaczają swoimi decyzjami wynik meczu – komentarz Abbotta po meczu ze Spartą.

W sobotnie popołudnie, 16 marca, w Brześciu Kujawskim miejscowy GKS Łokietek stanął w szranki z drużyną Sparty Brodnica. Spotkanie to, oczekiwane z wielkim zainteresowaniem przez lokalnych kibiców, zakończyło się niepowodzeniem gospodarzy 3-1.

Trener GKS Łokietek, Billy Abbott, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat meczu, które częściowo wyjaśniają to, co działo się na boisku oraz poza nim.
„Na mecz miały wpływ dwa składniki. Na pewno bijemy się w pierś i wiemy, że to nie był nasz najlepszy mecz. Jest sporo do poprawy w naszej grze,” – rozpoczął Abbott.

Dalej, trener Abbott podkreślił, że „W tym tygodniu w końcu potrenujemy na wymiarowym boisku i pewne rzeczy będziemy mogli doszlifować. Poza tym nie do końca zagraliśmy z intensywnością, która jest naszym znakiem firmowym, ale wiem, że w kolejnym meczu na pewno będzie pod tym względem lepiej.”

Jednakże, komentarz trenera nie byłby pełny bez wzmianki o pracy sędziów.
– „Druga składowa to praca sędziów. Wiem, że jest to ciężka praca, ale w kolejnym meczu, w tej rundzie, wypaczają swoimi decyzjami wynik meczu.” Abbott wyraził swoje rozczarowanie, ale nie unikał jednak samokrytyki:
„Jeszcze raz podkreślę, że nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu i uważam, że nie zasłużyliśmy na wygraną, ale na pewno nie zasłużyliśmy na przegraną.”

–  „Boli mnie to, że wiem, dlaczego tak się mylą… każdy mecz w tej lidze jest mega ciężki, jak się sprawiedliwi nie mylą i o ile w V Lidze udawało się nam wygrywać mecze, nawet kiedy mocno się mylili, to w IV Lidze nie mamy na to szans.”

Mimo porażki ze Spartą nadal istnieje w zespole determinacja do pracy i poprawy, zarówno na boisku, jak i poza nim.  Wierzymy,  że GKS Łokietek pokaże swoje prawdziwe oblicze i wróci na ścieżkę zwycięstw.

 

Partnerzy

Przyjaciele Łokietka

Partner techniczny

Polecamy

Wspierają Nas