Siatkówka

Kadra

 

 Zawodnicy

Kamil Kuczyński

Kamil Kuczyński – środkowy

Kuczyński Norbert

Norbert Kuczyński – środkowy

Jacek Suszek

Jacek Suszek – rozgrywający

Kamil Gawroński

Kamil Gawroński – rozgrywający

Koralewski Piotr

Piotr Koralewski – przyjmujący

Konrad Szczepański

Konrad Szczepański – przyjmujący

Kaczalski Emil

Emil Kaczalski – atakujący

Michał Balcerak

Michał Balcerak – środkowy

Michał Ziółkowski – przyjmujący

Jakub Szczepański – przyjmujący

Bartek Dąbrowski – atakujący

Radek Koralewski – środkowy

Trenerzy

TRENER – Dariusz Żernicki

 

Tabela

 TABELA WBLS ANWIL LIGA
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety zd./str. Różnica pkt.
1 PWSZ EcoMyjnia Włocławek 8 23 24:5 168
2 Pizzeria Krokodyl Włocławek 9 23 25:7 150
3 Orlen Volley Team Płock 8 21 23:6 208
4 GKS Łokietek Brześć Kujawski 9 21 22:9 138
5 NataliaSoft Włocławek 9 19 22:10 203
6 ANWIL Volleyball Team Włocławek 8 15 18:13 41
7 Gmina Lipno 7 11 16:11 14
8 Wika Włocławek 9 11 13:18 -87
9 Borówka Krojczyn 9 7 10:23 -53
10 Volley Chalin 7 6 9:17 -115
11 Jankole Włocławek 7 4 5:18 -56
12 Granpol TEAM 8 0 3:24 -149
13 Geberit Włocławek 9 0 1:27 -404

Terminarz

Kolejka 1 

Wika 3-1 Granpol
Geberit 0-3 Anwil
Borówka 1-3 Lipno
Łokietek   3-0 Jankole
Natalia Soft 3-0 Chalin

 

Kolejka 2

Jankole 2-3 Chalin
Borówka 1-3 Łokietek
Geberit 0-3 Pizzeria Krokodyl
25.11.2018
PWSZ Ecomyjnia 3-1 LIPNO
Orlen 3-0 Wika
Anwil 3-1 Granpol

 

Kolejka 3 

Jankole 3-0 (w) Geberit
Orlen 3-2 NataliaSoft
Wika 0-3 Lipno
(08.12.2018)
Łokietek 3-1 Chalin
Anwil 1-3 Pizzeria Krokodyl
Borówka 2-3 PWSZ Ecomyjnia

 

Kolejka 4  

Granpol 0-3 Pizzeria Krokodyl
Anwil 3-0 Borówka
Łokietek 0-3 PWSZ Ecomyjnia
Wika 3-0 Borówka
06.01.2019
Lipno 1-3 NataliaSoft
Geberit 0-3 Orlen

 

Kolejka 5 

Granpol 1-3 Borówka
Wika 0-3 Pizzeria Krokodyl
ANWIL 1-3 Orlen
NataliaSoft 3-0 Jankole
Wika 0-3 PWSZ Ecomyjnia
Geberit 0-3 Łokietek

 

Kolejka 6 

Geberit 1-3 Borówka
Anwil 0-3 Łokietek
Pizzeria Krokodyl 3-0 Chalin
PWSZ Ecomyjnia 3-1 NataliaSoft
17.02.2019
PWSZ Ecomyjnia 3-0 Geberit
Granpol 0-3 Orlen

 

Kolejka 7 

Granpol 0-3 Łokietek
Pizzeria Krokodyl 3-0 Borówka
Wika 1-3 Anwil
Lipno 3-0 Chalin
24.02.2019
NataliaSoft 3-0 Wika
Orlen 3-0 Jankole
Orlen 3-0 Borówka

 

Kolejka 8 (09.03.2019)

Mecze w SP 20

Granpol 0-3 PWSZ Ecomyjnia
Anwil 3-2 Lipno
PWSZ Ecomyjnia 3-0 Jankole
Wika 3-0 Jankole
Granpol 1-3 Lipno
Wika 3-2 Chalin
Geberit 0-3 Chalin
Orlen 2-3 Pizzeria Krokodyl
Łokietek 3-1 NataliaSoft

 

Kolejka 9 (24.03.2019)

Pizzeria Krokodyl 3-1 Łokietek
Geberit 0-3 NataliaSoft

 

Kolejka 10 (13.04.2019)

PWSZ Ecomyjnia 8:00 Chalin
ANWIL 9:20 JANKOLE
Geberit 10:40 Lipno
Pizzeria Krokodyl 12:00 NataliaSoft
14.04.2019
Orlen 15:45 Chalin
Wika przełożony Łokietek

 

Kolejka 11 (27.04.2019)

Borówka 8:00 Chalin
Granpol 9:20 Jankole
Pizzeria Krokodyl 10:40 Lipno
ANWIL 12:00 NataliaSoft
28.04.2019
Orlen 15:45 Lipno
Geberit 17:00 Granpol

 

Kolejka 12 (11.05.2019)

Jankole 8:00 Lipno
Granpol 9:20 Chalin
Anwil 10:40 PWSZ Ecomyjnia
Pizzeria Krokodyl 12:00 Jankole
12.05.2019
Orlen 15:45 Łokietek
NataliaSoft 17:00 Borówka

 

Finał (25.05.2019)

Pizzeria Krokodyl Pauza
Jankole 8:00 Borówka
Geberit 9:20 Wika
Granpol 10:40 NataliaSoft
Łokietek 12:00 Lipno
Orlen 13:20 PWSZ Ecomyjnia
ANWIL 14:40 Chalin

Ważne informacje