Seniorzy

 

Kadra

Kadra 2019/2020

Bramkarze

Jakub Stawicki

 

Adrian Sołtysiński

Obrońcy

Jakub Piwoński

Szymon Bołkowiec

Kacper Kamiński

Łukasz Lewandowski

Piotr Kłobukowski

 

Obrońcy / pomocnicy

Maciej Pałczyński

Bartosz Trzeciak

Kewin Drążkowski

 

Pomocnicy

 

Jakub Kosztowny

Billy Abbott

Marcin Dorsz

Erwin Mętlewicz

Marcin Pałczyński

Marcin Chamryga

Kacper Gałka

Pomocnicy / napastnicy

Dawid Marciniak

Szymon Gryczewski

Dawid Kubiak

 

Napastnicy

Łukasz Kraszewski

 

Kierownik drużyny

Arkadiusz Grzelak

Trenerzy

I TRENER – BILLY ABBOTT

Szkoleniem zajmuję się od ponad 10 lat. Posiadam licencję trenerską UEFA A i w swojej przygodzie ze szkoleniem miałem do czynienia zarówno z trenowaniem dzieci od 4 do 18 roku życia, jak i dorosłych. Grupą seniorów GKS Łokietek kieruję od 2011 roku. Zarówno dzieci, jak i dorośli szkoleni w Klubie prowadzeni są wedle wskazań z mojego autorskiego systemu szkolenia.

TRENER REZERW – MARCIN PAŁCZYŃSKI

Wyniki i terminarz spotkań

Data Kolejka Gospodarze Gole gospodarzy Gole gosci Goscie
11 sierpnia, 16:00 1 Kujawianka Strzelno 1 1 Lubienianka Lubień Kujawski
10 sierpnia, 16:00 1 Wisła Dobrzyń 1 2 KS Brzoza
10 sierpnia, 16:00 1 Mień Lipno 0 6 Kujawiak Kowal
10 sierpnia, 16:00 1 BOSiR Barcin 2 3 Łokietek Brześć Kujawski
10 sierpnia, 12:00 1 Noteć Łabiszyn 1 0 GKS Baruchowo
10 sierpnia, 16:00 1 Ziemowit Osięciny 0 3 Goplania Inowrocław
10 sierpnia, 17:00 1 LTP Lubanie 4 1 Zdrój Ciechocinek
10 sierpnia, 16:00 1 Szubinianka Szubin 0 9 Gopło Kruszwica
14 sierpnia, 18:30 2 Lubienianka Lubień Kujawski 0 3 Gopło Kruszwica
17 sierpnia, 17:00 2 Zdrój Ciechocinek 3 0 Szubinianka Szubin
17 sierpnia, 17:00 2 Goplania Inowrocław 3 4 LTP Lubanie
15 sierpnia, 16:00 2 GKS Baruchowo 7 0 Ziemowit Osięciny
17 sierpnia, 18:00 2 Łokietek Brześć Kujawski 2 1 Noteć Łabiszyn
17 sierpnia, 11:00 2 Kujawiak Kowal 2 2 BOSiR Barcin
17 sierpnia, 11:00 2 KS Brzoza 4 1 Mień Lipno
17 sierpnia, 16:00 2 Kujawianka Strzelno 1 0 Wisła Dobrzyń
24 sierpnia, 16:00 3 Wisła Dobrzyń Lubienianka Lubień Kujawski
25 sierpnia, 16:00 3 Mień Lipno Kujawianka Strzelno
25 sierpnia, 17:30 3 BOSiR Barcin KS Brzoza
25 sierpnia, 14:00 3 Noteć Łabiszyn Kujawiak Kowal
24 sierpnia, 14:00 3 Ziemowit Osięciny Łokietek Brześć Kujawski
24 sierpnia, 12:00 3 LTP Lubanie GKS Baruchowo
24 sierpnia, 16:00 3 Szubinianka Szubin Goplania Inowrocław
24 sierpnia, 16:00 3 Gopło Kruszwica Zdrój Ciechocinek
4 Lubienianka Lubień Kujawski Zdrój Ciechocinek
4 Goplania Inowrocław Gopło Kruszwica
4 GKS Baruchowo Szubinianka Szubin
4 Łokietek Brześć Kujawski LTP Lubanie
4 Kujawiak Kowal Ziemowit Osięciny
4 KS Brzoza Noteć Łabiszyn
4 Kujawianka Strzelno BOSiR Barcin
4 Wisła Dobrzyń Mień Lipno
5 Mień Lipno Lubienianka Lubień Kujawski
5 BOSiR Barcin Wisła Dobrzyń
5 Noteć Łabiszyn Kujawianka Strzelno
5 Ziemowit Osięciny KS Brzoza
5 LTP Lubanie Kujawiak Kowal
5 Szubinianka Szubin Łokietek Brześć Kujawski
5 Gopło Kruszwica GKS Baruchowo
5 Zdrój Ciechocinek Goplania Inowrocław
6 Lubienianka Lubień Kujawski Goplania Inowrocław
6 GKS Baruchowo Zdrój Ciechocinek
6 Łokietek Brześć Kujawski Gopło Kruszwica
6 Kujawiak Kowal Szubinianka Szubin
6 KS Brzoza LTP Lubanie
6 Kujawianka Strzelno Ziemowit Osięciny
6 Wisła Dobrzyń Noteć Łabiszyn
6 Mień Lipno BOSiR Barcin
7 BOSiR Barcin Lubienianka Lubień Kujawski
7 Noteć Łabiszyn Mień Lipno
7 Ziemowit Osięciny Wisła Dobrzyń
7 LTP Lubanie Kujawianka Strzelno
7 Szubinianka Szubin KS Brzoza
7 Gopło Kruszwica Kujawiak Kowal
7 Zdrój Ciechocinek Łokietek Brześć Kujawski
7 Goplania Inowrocław GKS Baruchowo
8 Lubienianka Lubień Kujawski GKS Baruchowo
8 Łokietek Brześć Kujawski Goplania Inowrocław
8 Kujawiak Kowal Zdrój Ciechocinek
8 KS Brzoza Gopło Kruszwica
8 Kujawianka Strzelno Szubinianka Szubin
8 Wisła Dobrzyń LTP Lubanie
8 Mień Lipno Ziemowit Osięciny
8 BOSiR Barcin Noteć Łabiszyn
9 Noteć Łabiszyn Lubienianka Lubień Kujawski
9 Ziemowit Osięciny BOSiR Barcin
9 LTP Lubanie Mień Lipno
9 Szubinianka Szubin Wisła Dobrzyń
9 Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno
9 Zdrój Ciechocinek KS Brzoza
9 Goplania Inowrocław Kujawiak Kowal
9 GKS Baruchowo Łokietek Brześć Kujawski
10 Lubienianka Lubień Kujawski Łokietek Brześć Kujawski
10 Kujawiak Kowal GKS Baruchowo
10 KS Brzoza Goplania Inowrocław
10 Kujawianka Strzelno Zdrój Ciechocinek
10 Wisła Dobrzyń Gopło Kruszwica
10 Mień Lipno Szubinianka Szubin
10 BOSiR Barcin LTP Lubanie
10 Noteć Łabiszyn Ziemowit Osięciny
11 Ziemowit Osięciny Lubienianka Lubień Kujawski
11 LTP Lubanie Noteć Łabiszyn
11 Szubinianka Szubin BOSiR Barcin
11 Gopło Kruszwica Mień Lipno
11 Zdrój Ciechocinek Wisła Dobrzyń
11 Goplania Inowrocław Kujawianka Strzelno
11 GKS Baruchowo KS Brzoza
11 Łokietek Brześć Kujawski Kujawiak Kowal
12 Lubienianka Lubień Kujawski Kujawiak Kowal
12 KS Brzoza Łokietek Brześć Kujawski
12 Kujawianka Strzelno GKS Baruchowo
12 Wisła Dobrzyń Goplania Inowrocław
12 Mień Lipno Zdrój Ciechocinek
12 BOSiR Barcin Gopło Kruszwica
12 Noteć Łabiszyn Szubinianka Szubin
12 Ziemowit Osięciny LTP Lubanie
13 LTP Lubanie Lubienianka Lubień Kujawski
13 Szubinianka Szubin Ziemowit Osięciny
13 Gopło Kruszwica Noteć Łabiszyn
13 Zdrój Ciechocinek BOSiR Barcin
13 Goplania Inowrocław Mień Lipno
13 GKS Baruchowo Wisła Dobrzyń
13 Łokietek Brześć Kujawski Kujawianka Strzelno
13 Kujawiak Kowal KS Brzoza
14 Lubienianka Lubień Kujawski KS Brzoza
14 Kujawianka Strzelno Kujawiak Kowal
14 Wisła Dobrzyń Łokietek Brześć Kujawski
14 Mień Lipno GKS Baruchowo
14 BOSiR Barcin Goplania Inowrocław
14 Noteć Łabiszyn Zdrój Ciechocinek
14 Ziemowit Osięciny Gopło Kruszwica
14 LTP Lubanie Szubinianka Szubin
15 Szubinianka Szubin Lubienianka Lubień Kujawski
15 Gopło Kruszwica LTP Lubanie
15 Zdrój Ciechocinek Ziemowit Osięciny
15 Goplania Inowrocław Noteć Łabiszyn
15 GKS Baruchowo BOSiR Barcin
15 Łokietek Brześć Kujawski Mień Lipno
15 Kujawiak Kowal Wisła Dobrzyń
15 KS Brzoza Kujawianka Strzelno
16 Lubienianka Lubień Kujawski Kujawianka Strzelno
16 KS Brzoza Wisła Dobrzyń
16 Kujawiak Kowal Mień Lipno
16 Łokietek Brześć Kujawski BOSiR Barcin
16 GKS Baruchowo Noteć Łabiszyn
16 Goplania Inowrocław Ziemowit Osięciny
16 Zdrój Ciechocinek LTP Lubanie
16 Gopło Kruszwica Szubinianka Szubin
17 Gopło Kruszwica Lubienianka Lubień Kujawski
17 Szubinianka Szubin Zdrój Ciechocinek
17 LTP Lubanie Goplania Inowrocław
17 Ziemowit Osięciny GKS Baruchowo
17 Noteć Łabiszyn Łokietek Brześć Kujawski
17 BOSiR Barcin Kujawiak Kowal
17 Mień Lipno KS Brzoza
17 Wisła Dobrzyń Kujawianka Strzelno
18 Lubienianka Lubień Kujawski Wisła Dobrzyń
18 Kujawianka Strzelno Mień Lipno
18 KS Brzoza BOSiR Barcin
18 Kujawiak Kowal Noteć Łabiszyn
18 Łokietek Brześć Kujawski Ziemowit Osięciny
18 GKS Baruchowo LTP Lubanie
18 Goplania Inowrocław Szubinianka Szubin
18 Zdrój Ciechocinek Gopło Kruszwica
19 Zdrój Ciechocinek Lubienianka Lubień Kujawski
19 Gopło Kruszwica Goplania Inowrocław
19 Szubinianka Szubin GKS Baruchowo
19 LTP Lubanie Łokietek Brześć Kujawski
19 Ziemowit Osięciny Kujawiak Kowal
19 Noteć Łabiszyn KS Brzoza
19 BOSiR Barcin Kujawianka Strzelno
19 Mień Lipno Wisła Dobrzyń
20 Lubienianka Lubień Kujawski Mień Lipno
20 Wisła Dobrzyń BOSiR Barcin
20 Kujawianka Strzelno Noteć Łabiszyn
20 KS Brzoza Ziemowit Osięciny
20 Kujawiak Kowal LTP Lubanie
20 Łokietek Brześć Kujawski Szubinianka Szubin
20 GKS Baruchowo Gopło Kruszwica
20 Goplania Inowrocław Zdrój Ciechocinek
21 Goplania Inowrocław Lubienianka Lubień Kujawski
21 Zdrój Ciechocinek GKS Baruchowo
21 Gopło Kruszwica Łokietek Brześć Kujawski
21 Szubinianka Szubin Kujawiak Kowal
21 LTP Lubanie KS Brzoza
21 Ziemowit Osięciny Kujawianka Strzelno
21 Noteć Łabiszyn Wisła Dobrzyń
21 BOSiR Barcin Mień Lipno
22 Lubienianka Lubień Kujawski BOSiR Barcin
22 Mień Lipno Noteć Łabiszyn
22 Wisła Dobrzyń Ziemowit Osięciny
22 Kujawianka Strzelno LTP Lubanie
22 KS Brzoza Szubinianka Szubin
22 Kujawiak Kowal Gopło Kruszwica
22 Łokietek Brześć Kujawski Zdrój Ciechocinek
22 GKS Baruchowo Goplania Inowrocław
23 GKS Baruchowo Lubienianka Lubień Kujawski
23 Goplania Inowrocław Łokietek Brześć Kujawski
23 Zdrój Ciechocinek Kujawiak Kowal
23 Gopło Kruszwica KS Brzoza
23 Szubinianka Szubin Kujawianka Strzelno
23 LTP Lubanie Wisła Dobrzyń
23 Ziemowit Osięciny Mień Lipno
23 Noteć Łabiszyn BOSiR Barcin
24 Lubienianka Lubień Kujawski Noteć Łabiszyn
24 BOSiR Barcin Ziemowit Osięciny
24 Mień Lipno LTP Lubanie
24 Wisła Dobrzyń Szubinianka Szubin
24 Kujawianka Strzelno Gopło Kruszwica
24 KS Brzoza Zdrój Ciechocinek
24 Kujawiak Kowal Goplania Inowrocław
24 Łokietek Brześć Kujawski GKS Baruchowo
25 Łokietek Brześć Kujawski Lubienianka Lubień Kujawski
25 GKS Baruchowo Kujawiak Kowal
25 Goplania Inowrocław KS Brzoza
25 Zdrój Ciechocinek Kujawianka Strzelno
25 Gopło Kruszwica Wisła Dobrzyń
25 Szubinianka Szubin Mień Lipno
25 LTP Lubanie BOSiR Barcin
25 Ziemowit Osięciny Noteć Łabiszyn
26 Lubienianka Lubień Kujawski Ziemowit Osięciny
26 Noteć Łabiszyn LTP Lubanie
26 BOSiR Barcin Szubinianka Szubin
26 Mień Lipno Gopło Kruszwica
26 Wisła Dobrzyń Zdrój Ciechocinek
26 Kujawianka Strzelno Goplania Inowrocław
26 KS Brzoza GKS Baruchowo
26 Kujawiak Kowal Łokietek Brześć Kujawski
27 Kujawiak Kowal Lubienianka Lubień Kujawski
27 Łokietek Brześć Kujawski KS Brzoza
27 GKS Baruchowo Kujawianka Strzelno
27 Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń
27 Zdrój Ciechocinek Mień Lipno
27 Gopło Kruszwica BOSiR Barcin
27 Szubinianka Szubin Noteć Łabiszyn
27 LTP Lubanie Ziemowit Osięciny
28 Lubienianka Lubień Kujawski LTP Lubanie
28 Ziemowit Osięciny Szubinianka Szubin
28 Noteć Łabiszyn Gopło Kruszwica
28 BOSiR Barcin Zdrój Ciechocinek
28 Mień Lipno Goplania Inowrocław
28 Wisła Dobrzyń GKS Baruchowo
28 Kujawianka Strzelno Łokietek Brześć Kujawski
28 KS Brzoza Kujawiak Kowal
29 KS Brzoza Lubienianka Lubień Kujawski
29 Kujawiak Kowal Kujawianka Strzelno
29 Łokietek Brześć Kujawski Wisła Dobrzyń
29 GKS Baruchowo Mień Lipno
29 Goplania Inowrocław BOSiR Barcin
29 Zdrój Ciechocinek Noteć Łabiszyn
29 Gopło Kruszwica Ziemowit Osięciny
29 Szubinianka Szubin LTP Lubanie
30 Lubienianka Lubień Kujawski Szubinianka Szubin
30 LTP Lubanie Gopło Kruszwica
30 Ziemowit Osięciny Zdrój Ciechocinek
30 Noteć Łabiszyn Goplania Inowrocław
30 BOSiR Barcin GKS Baruchowo
30 Mień Lipno Łokietek Brześć Kujawski

Pełna tabela

Lp Drużyna Liczba meczy Punkty Wygrane Remisy Przegrane Zdobytych bramek Straconych bramek Bilans bramek
1  Gopło Kruszwica 2 6 2 0 0 12 0 12
2  LTP Lubanie 2 6 2 0 0 8 4 4
3  KS Brzoza 2 6 2 0 0 6 2 4
4  Łokietek Brześć Kujawski 2 6 2 0 0 5 3 2
5  Kujawiak Kowal 2 4 1 1 0 8 2 6
6  Kujawianka Strzelno 2 4 1 1 0 2 1 1
7  Noteć Łabiszyn 2 3 1 0 1 2 2 0
8  Goplania Inowrocław 2 3 1 0 1 6 4 2
9  Zdrój Ciechocinek 2 3 1 0 1 4 4 0
10  GKS Baruchowo 2 3 1 0 1 7 1 6
11  BOSiR Barcin 2 1 0 1 1 4 5 -1
12  Lubienianka Lubień Kujawski 2 1 0 1 1 1 4 -3
13  Wisła Dobrzyń 2 0 0 0 2 1 3 -2
14  Mień Lipno 2 0 0 0 2 1 10 -9
15  Ziemowit Osięciny 2 0 0 0 2 0 10 -10
16  Szubinianka Szubin 2 0 0 0 2 0 12 -12