Siatkarze Łokietka przed kolejną szansą na zwycięstwo

W sobotę (25 stycznia) kolejny mecz ligowy zagrają siatkarze Łokietka. We włocławskiej hali OSiR rozegrają mecz z zespołem Gama Volley Chalin. Kapitan zespołu z Brześcia Kujawskiego, Kamil Kuczyński liczy na kolejne zwycięstwo. Początek meczu o godzinie 9.30

Siatkarze Łokietka zajmują obecnie 3 miejsce w ligowej tabeli. Mają tyle samo punktów co zajmująca drugie miejsce ekipa Pizzerii Krokodyl – o pozycji zespołów decyduje różnica małych punktów. Motywacja przed siatkarzami Łokietka jest duża. Chłopaki mogą realnie powalczyć o awans w tabeli. Do tego potrzebne będzie wysokie zwycięstwo nad Gamą Volley i równie podobna porażka Krokodyla w pojedynku z faworytem Państwową Uczelnią Zawodową Włocławek.

Łokietek zagra z zawodnikami Gama Volley Chalin, którzy zajmują czwarte miejsce w tabeli zdołali do tej pory wygrać jeden mecz. Faworytem pojedynku jest Łokietek, co potwierdza kapitan brześcian Kamil Kuczyński:

– Przed nami starcie z drużyną z Chalina. Spodziewamy się ładnego pojedynku i kolejnego zwycięstwa Łokietka. Zachęcam wszystkich do oglądania meczu na trybunach hali OSiR we Włocławku lub śledzenia transmisji na żywo prowadzonej na fanpage’u drużyny z Chalina.

Mecz 4 kolejki Włocławskiej Branżowej Ligi Siatkówki pomiędzy Łokietkiem Brześć Kujawski a Gamą Volley Chalin odbędzie się w sobotę, 25 stycznia we włocławskiej hali OSiR. Początek meczu o godzinie 9.30. Wstęp bezpłatny.

 

Zdj. główne ze zbiorów Gama Volley Chalin.

łokietek siatkarze volley chalin

Polecamy

Wspierają Nas