Pamiętasz ten szalony mecz? Łokietek wygrał dopiero w dogrywce!

Ten mecz kibice będący wówczas na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim na pewno dobrze pamiętają. W pierwszej rundzie Pucharu Polski Łokietek zagrał z Mieniem Lipno. W meczu padło 13 bramek, Łokietek wygrał po dogrywce 8:5, choć przegrywał już 4:1. To był szalony mecz, pełen emocji. W najbliższą sobotę, obie drużyny spotkają się ponownie, lecz tym razem rywalizować będą o ligowe punkty.

Takie mecze, jak pucharowy pojedynek z Mieniem Lipno to coś co kibice chcą oglądać jak najczęściej. Było w nim wszystko, gonienie wyniku, grad bramek, dogrywka i na koniec zwycięstwo naszej drużyny. W niższych ligach, aby doświadczyć takich emocji trzeba po prostu przyjść na mecz, nie da się tego przeżyć siedząc w domu. Może i dobrze, bo mecze Łokietka są przez to czymś wyjątkowym, a będąc na stadionie masz okazję spotkać się ze znajomymi, wziąć udział w konkursach z nagrodami a gdy zmarzniesz otrzymasz gorącą herbatę na rozgrzanie.

W najbliższą sobotę, 16 listopada, Łokietek ponownie zagra z Mieniem Lipno. Drużyny rywalizować będą tym razem o punkty do ligowej tabeli i będzie to ostatnia szansa w tym roku by je zdobyć. Po ciuchu liczymy, że kolejne starcie Łokietka z Mieniem dostarczy Nam dużo emocji a na końcu górą będą zawodnicy z Brześcia Kujawskiego. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 11. Pogoda jest zamówiona, ma być ciepło i słonecznie – czekamy tylko na Ciebie.

Polecamy

Wspierają Nas