Rezerwy

Kadra

Billy Abbott
Kewin Drążkowski
Piotr Gałka
Kacper Gałka
Dariusz Gorzycki
Adrian Kosmalski
Mariusz Koss
Dawid Kubiak
Krzysztof Leśniewski
Mariusz Lewandowski
Paweł Lewandowski
Maciej Mularczyk
Tomasz Przybysz
Adrian Sołtysiński
Albert Kwieciszewski
Norbert Stępowski
Bartosz Trzeciak
Bartosz Walecki
Marek Wiliński
Kamil Niewiadomski
Robert Morawski

+ zawodnicy uprawnieni z pierwszego zespołu

Pełna tabela

Klasa A 2019/2020, grupa: Włocławek II

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tłuchovia Tłuchowo 8 16 5 1 2 26-14 4 0 1 20-11 1 1 1 6-3 2 4 1 1 0 8-4
2.  Skrwa Skrwilno 8 16 5 1 2 22-17 3 1 1 16-8 2 0 1 6-9 1 1 0 1 0 1-1
3.  Grot Kowalki 8 16 5 1 2 26-25 2 1 0 8-6 3 0 2 18-19 1 0 0 0 1 3-7
4.  Kujawiak Kruszyn 8 15 5 0 3 31-12 3 0 0 16-2 2 0 3 15-10 2 3 1 0 1 6-3
5.  Wiślanin Bobrowniki 8 15 5 0 3 22-8 2 0 1 10-3 3 0 2 12-5 1 3 1 0 0 3-1
6.  Victoria Smólnik 9 15 5 0 4 23-22 4 0 1 18-9 1 0 3 5-13 1 0 0 0 1 0-5
7.  Łokietek II Brześć Kujawski 8 12 4 0 4 33-37 3 0 1 19-19 1 0 3 14-18 1 3 1 0 0 7-3
8.  Wicher Wielgie 8 12 4 0 4 20-21 3 0 1 14-8 1 0 3 6-13 1 0 0 0 1 3-7
9.  Cukrownik Fabianki 8 7 2 1 5 21-28 2 0 2 8-9 0 1 3 13-19
10.  Skompensis Skępe 9 6 2 0 7 14-32 1 0 4 8-21 1 0 3 6-11
11.  UKS SMS Włocławek 8 3 1 0 7 9-31 1 0 3 4-10 0 0 4 5-21

 

Kolejka 1 – 17-18 sierpnia

Wyniki i terminarz spotkań

 

UKS SMS Włocławek 2-3 Grot Kowalki 18 sierpnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 6-4 Łokietek II Brześć Kujawski 18 sierpnia, 11:00
Skompensis Skępe 1-6 Kujawiak Kruszyn 17 sierpnia, 16:30
Victoria Smólnik 2-1 Cukrownik Fabianki 17 sierpnia, 16:00
Wicher Wielgie
Skrwa Skrwilno 0-2 Wiślanin Bobrowniki 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 – 24-25 sierpnia

Grot Kowalki 3-2 Wiślanin Bobrowniki 24 sierpnia, 17:00
Skrwa Skrwilno
Cukrownik Fabianki 0-1 Wicher Wielgie 24 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kruszyn 5-0 Victoria Smólnik 24 sierpnia, 17:30
Łokietek II Brześć Kujawski 3-2 Skompensis Skępe 25 sierpnia, 11:00
UKS SMS Włocławek 0-5 Tłuchovia Tłuchowo 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 – 31 sierpnia-1 września

Tłuchovia Tłuchowo 7-3 Grot Kowalki 1 września, 11:00
Skompensis Skępe 2-1 UKS SMS Włocławek 1 września, 11:00
Victoria Smólnik 1-6 Łokietek II Brześć Kujawski 31 sierpnia, 16:00
Wicher Wielgie 4-1 Kujawiak Kruszyn 1 września, 15:00
Skrwa Skrwilno 4-2 Cukrownik Fabianki 1 września, 13:00
Wiślanin Bobrowniki

Kolejka 4 – 7-8 września

Kolejka 5 – 14-15 września

 Pauza: Cukrownik Fabianki.
Skompensis Skępe 1-6 Grot Kowalki 15 września, 14:00
Victoria Smólnik 2-0 Tłuchovia Tłuchowo 14 września, 16:00
Wicher Wielgie 6-2 UKS SMS Włocławek 15 września, 15:00
Skrwa Skrwilno 7-2 Łokietek II Brześć Kujawski 15 września, 13:00
Wiślanin Bobrowniki 3-1 Kujawiak Kruszyn 15 września, 17:00

Kolejka 6 – 21-22 września

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
Grot Kowalki 3-3 Cukrownik Fabianki 21 września, 16:00
Łokietek II Brześć Kujawski 0-6 Wiślanin Bobrowniki 22 września, 11:00
UKS SMS Włocławek 0-1 Skrwa Skrwilno 22 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Wicher Wielgie 22 września, 11:00
Skompensis Skępe 2-3 Victoria Smólnik 22 września, 13:30

Kolejka 7 – 28-29 września

Pauza: Łokietek II Brześć Kujawski.
Victoria Smólnik 8-2 Grot Kowalki 28 września, 16:00
Wicher Wielgie 3-1 Skompensis Skępe 29 września, 14:00
Skrwa Skrwilno 1-1 Tłuchovia Tłuchowo 29 września, 13:00
Wiślanin Bobrowniki 6-0 UKS SMS Włocławek 28 września, 16:00
Cukrownik Fabianki 0-6 Kujawiak Kruszyn 28 września, 16:00

 

Kolejka 8 – 5-6 października

Pauza: UKS SMS Włocławek.
Grot Kowalki 2-1 Kujawiak Kruszyn 5 października, 16:00
Łokietek II Brześć Kujawski 9-8 Cukrownik Fabianki 6 października, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 Wiślanin Bobrowniki 6 października, 11:00
Skompensis Skępe 2-5 Skrwa Skrwilno 6 października, 13:00
Victoria Smólnik 4-1 Wicher Wielgie 5 października, 16:15

 

Kolejka 9 – 12-13 października

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
Wicher Wielgie 1-4 Grot Kowalki 13 października, 14:00
Skrwa Skrwilno 4-1 Victoria Smólnik 13 października, 13:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Skompensis Skępe 13 października, 14:00
Cukrownik Fabianki 7-2 UKS SMS Włocławek 11 października, 16:15
Kujawiak Kruszyn 4-2 Łokietek II Brześć Kujawski 11 października, 16:30

Kolejka 10 – 19-20 października

Pauza: Skompensis Skępe.
Grot Kowalki Łokietek II Brześć Kujawski 19 października, 15:00
UKS SMS Włocławek Kujawiak Kruszyn 20 października, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo Cukrownik Fabianki 20 października, 11:00
Victoria Smólnik Wiślanin Bobrowniki 19 października, 13:00
Wicher Wielgie Skrwa Skrwilno 20 października, 14:00

Kolejka 11 – 26-27 października

Skrwa Skrwilno Grot Kowalki
Wiślanin Bobrowniki Wicher Wielgie
Victoria Smólnik
Cukrownik Fabianki Skompensis Skępe
Kujawiak Kruszyn Tłuchovia Tłuchowo
Łokietek II Brześć Kujawski UKS SMS Włocławek

Statystyki zawodników

2019/2020 – Statystyki zawodników Łokietek II Brześć Kujawski (po 9 kolejce)

Zawodnik Występy Minuty Strzelone Asysty Ż. K. Cz. K. Pierwsza „jedenastka” Wejścia z ławki Bramki samobójcze
Abbott Billy 8 720 13 b.d.  1 8 0
Chamryga Marcin 5 515 4 b.d. 3 2
Dorsz Marcin 4 225 1 b.d. 2 2
Drążkowski Kewin 7 430 b.d. 1 4 3
Gałka Kacper 7 585 b.d. 7 0
Gałka Piotr 7 480 5 b.d. 1 4 3
Gorzycki Dariusz 6 420 b.d. 2 6 0
Gryczewski Szymon 7 455  1 b.d. 7 0
Kosmalski Adrian 3 225 b.d. 2 1
Koss Mariusz 7 615 b.d. 1 7 0
Kraszewski Łukasz 2 180 2 b.d. 2 0
Kwieciszewski Albert (Br) 2 135 b.d. 2 0
Kubiak Dawid 1 55 2 b.d. 1 0
Lewandowski Mariusz 2 70 b.d. 1 1
Lewandowski Paweł 6 350 b.d. 1 3
Morawski Robert 1 35 b.d. 0 1
Mularczyk Maciej 5 175 1 b.d. 1 4
Niewiadomski Kamil 1 45 b.d. 1 0
Przybysz Tomasz 8 645 b.d. 8 0
Skonieczny Michał 1 45 b.d. 0 1
Sołtysiński Adrian BR 7 585 b.d. 1 6 1
Stępowski Norbert 5 180 b.d. 1 4
Trzeciak Bartosz 2 105 3 b.d. 1 1
Walecki Bartosz 3 170 b.d. 1 1 2
Więtczak Norbert 3 250 b.d. 1 3 0
Wiliński Marek 7 505 2 b.d. 1 7 0